Monika Richardson chwali się przemianą. "Zostało mi do zrzucenia 1,5 kg"

Monika Richardson chwali się przemianą. "Zostało mi do zrzucenia 1,5 kg"

Monika Richardson chwali się przemianą
Monika Richardson chwali się przemianą
Źródło zdjęć: © Instagram
03.11.2022 09:08

Nadejście sennego listopada z pewnością nie wpłynęło na motywację Moniki Richardson. Prezenterka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie ujęciami z porannego praktykowania jogi, dodając także, że wciąż zauważa postępy w diecie i ćwiczeniach. "Zostało mi do zrzucenia 1,5 kg" - napisała.

Monika Richardson nie tylko nie próżnuje, ale nie daje się także jesiennej chandrze. A przy tym motywuje swoich fanów i obserwatorów na Instagramie, aby swój wolny czas poświęcali np. na ćwiczenia, które wywołują (bardzo potrzebne teraz) endorfiny. Czy może być lepiej? Spójrzcie tylko na najnowszy post Richardson na Instagramie. Wow!

Monika Richardson chwali się przemianą

"Dzisiaj Zaduszki, ale ja nie mam wolnego. Od południa mam lekcje w mojej szkole językowej (pamiętajcie, nigdy nie jest za późno na naukę języków obcych!), ale o porannej jodze nie zapomniałam" - czytamy w nowym poście Moniki Richardson.

Prezenterka zdecydowała się pochwalić publicznie postępami w wizualnej przemianie. Dzięki zdrowej diecie i regularnym ćwiczeniom, w tym m.in. jodze, zauważyła, że nie tylko czuje się znacznie lepiej, ale jest o wiele bardziej zadowolona z wyglądu swojego ciała.

"Zostało mi do zrzucenia 1,5 kg i daję sobie na to czas do połowy listopada. A na zdjęciu mostki - może nie są idealne (Monika, wyprostuj ręce!), ale widać wyraźnie, że brzuszek mniejszy i jędrniejszy" - napisała także.

"Przemiana na piątkę"

Przemiana Moniki Richardson nie została oczywiście niezauważona przez jej fanów i instagramowych obserwatorów, którzy w komentarzach podziwiają jej ogromną motywację do ćwiczeń oraz chwalą się własnymi sukcesami związanymi z przemianą.

"Wspaniale", "Brawo!", "Przemiana na piątkę", "Ja też od tygodnia wziąłem się za siebie, po przerwie spowodowanej wypadkiem w pracy. Jak widzę jak pani jest w dobrej formie, to motywacja rośnie", "Brawo! Ja też po siłowni o 6 rano", "Gratuluję! U mnie też kg mniej" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta