Mówiła o sukni ślubnej. Nagle wkroczył Kurzajewski

Mówiła o sukni ślubnej. Nagle wkroczył Kurzajewski

Katarzyna Cichopek przegląda suknie ślubne
Katarzyna Cichopek przegląda suknie ślubne
Źródło zdjęć: © Instagram @katarzynacichopek
19.06.2023 16:34, aktualizacja: 19.06.2023 21:31

Według mediów plotkarskich Katarzyna Cichopek już wkrótce po raz drugi stanie na ślubnym kobiercu. Sama zainteresowana nie potwierdziła jednak tych informacji. Ostatnio miała jednak okazję z bliska przyjrzeć się sukniom ślubnym. Co na to jej ukochany?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzejewski są parą nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Od lat należą do jednych z prowadzących "Pytanie na śniadanie". To właśnie w tym programie artystka mogła poznać najgorętsze trendy ślubne, a wszystkiemu z ukrycia przyglądał się jej ukochany.

Katarzyna Cichopek rozgląda się za suknią ślubną?

Gwiazda zszokowała fanów informacją o rozstaniu ze swoim mężem, Marcinem Hakielem. Serce aktorki szybko jednak znów było zajęte. Katarzyna Cichopek w dniu swoich 40. urodzin ogłosiła, że związana jest z Maciejem Kurzajewskim.

W ostatnim wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" prezenterka spotkała się z projektantką sukni ślubnych plus size. Katarzyna Cichopek miała okazję poznać najgorętsze trendy sezonu, a także dowiedziała się, które suknie to tegoroczny hit.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aktorka nie ukrywała zainteresowaniem tematem. Chętnie też dopytywała specjalistkę o wszelkie szczegóły dotyczące konkretnych kreacji. Katarzyna Cichopek zaznaczyła także, że ślub to w życiu każdej kobiety jeden z najważniejszych dni w życiu.

Kto wie, może już niedługo gwiazda kolejny raz sama zaprezentuje się w sukni ślubnej? Na razie pytana o to przez dziennikarzy, unika odpowiedzi. Nie potwierdziła także krążących od dawna plotek o zaręczynach z Maciejem Kurzajewskim.

  • Katarzyna Cichopek przegląda suknie ślubne w "Pytaniu na śniadanie"
  • Katarzyna Cichopek przegląda suknie ślubne w "Pytaniu na śniadanie"
[1/2] Katarzyna Cichopek przegląda suknie ślubne w "Pytaniu na śniadanie"Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

Maciej Kurzajewski zaskoczył Katarzynę Cichopek

Rozmowie Katarzyny Cichopek z ekspertką od sukien ślubnych z zaciekawieniem przysłuchiwał się Maciej Kurzajewski. W pewnym momencie jednak postanowił wkroczyć na plan, by przerwać swojej ukochanej.

Maciej Kurzajewski przerwał rozmowę Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie"
Maciej Kurzajewski przerwał rozmowę Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie"© AKPA | AKPA

Prezenter nie ukrywał, że sam był szalenie zainteresowany tym, co mówiły obie panie, jednak okazało się, że jego ukochana miała zepsuty odsłuch. To właśnie przez niego nie wiedziała, że powinna już skończyć rozmowę ze swoją gościnią. Katarzyna Cichopek mogła jednak liczyć na pomoc swojego ukochanego, który zainterweniował w tej kwestii.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl