Nagranie obiegło sieć. Tak zmienił się po kilku tygodniach

Nagranie obiegło sieć. Tak zmienił się po kilku tygodniach

Kiedy Zgredek został znaleziony, był przerażony
Kiedy Zgredek został znaleziony, był przerażony
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram
27.03.2023 13:30, aktualizacja: 27.03.2023 21:13

Zgredek to mały psiak, który miał szczęście w nieszczęściu. Czworonóg został porzucony na pastwę losu przez poprzedniego właściciela. Dziś jest zupełnie innym, pełnym radości zwierzakiem.

Obecna opiekunka Zgredka postanowiła podzielić się jego historią z szerszym gronem odbiorców. Na Instagramie pokazała, w jakim stanie znajdował się psiak, kiedy wzięła go pod opiekę. Schorowane zwierzę, pozostawione na pastwę losu, wystraszone, czekało na pewną śmierć. Internautka przygarnęła psa i odmieniła jego życie. Dziś jest nie do poznania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Bał się wszystkiego i wszystkich"

Kiedy Bry znalazła Zgredka, psiak był pozbawiony sierści. Widać było, że na jego ciele pojawiły się oznaki choroby. Kiedy został znaleziony, w jego oczach wyraźnie można było dostrzec lęk i smutek. Na całe szczęście trafił w odpowiednim czasie na właściwą osobę.

"Weterynarz potwierdził, że Zgredek cierpiał z powodu choroby przez długi czas" - dowiadujemy się z nagrania.

Ze względu na swoją przeszłość, zwierzę bało się wszystkiego i wszystkich. Nie potrafiło zaufać człowiekowi. Tymczasowa opiekunka postanowiła pomóc zwierzakowi.

Dostał schronienie i miłość. Niesamowite, jak się zmienił

Cierpliwość i ciepłe podejście okazało się kluczem do tego, by pomóc zaniedbanemu psu. W miarę upływu czasu oraz odpowiedniej opieki, Zgredek zaczął się zmieniać i zdrowieć.

"Rozkwitł. Znalazł swój dom na zawsze" - przeczytamy w relacji użytkowniczki Instagrama.

W ciągu kilku tygodni psiak zaczął cieszyć się życiem, bawić się z opiekunką. Odrosła też sierść, a wszystkie choroby zostały wyleczone. Jego przemiana poruszyła internautów.

"To było tak trudne do obejrzenia. Biedny maluch"; "Ta historia łamie serce. Dobrze widać, że wraca do zdrowia"; "Popłakałam się. Dziękuję, że go uratowałaś" - czytamy w komentarzach.

Nagranie ze Zgredkiem obiegło sieć. Historią psiaka zainteresowała się m.in. Viola Davis. Dzięki udostępnieniu przez aktorkę wpisu o psiaku czworonogiem zainteresowało się wiele gwiazd.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta