Trwa ładowanie...
d3anhmk
Informacja prasowa
depilacja

Najbardziej zaawansowana maszynka jednorazowa

Oto najbardziej zaawansowana jednorazówka: łączy w sobie jakość i komfort maszynki systemowej i wygodę maszynki jednorazowej. Dzięki zastosowaniu czterech ostrzy golenie może być niezwykle dokładne i przyjemne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najbardziej zaawansowana maszynka jednorazowa
(Materiały prasowe)
d3anhmk

Quattro for Women to najbardziej zaawansowana jednorazówka: łączy w sobie jakość i komfort maszynki systemowej i wygodę maszynki jednorazowej. Dzięki zastosowaniu czterech ostrzy golenie może być niezwykle dokładne i przyjemne.

Jakością i komfortem jednorazówka Quattro for Women dorównuje maszynce systemowej, ale dzięki temu, że jest jednorazowa, jest niezwykle wygodna w użyciu.

Dokładne golenie możliwe jest dzięki zastosowaniu czterech ostrzy na ruchomej główce oraz paska napinającego. Aby uchronić skórę przed zacięciami, na ostrzach zastosowano specjalną kratkę. Wygodny uchwyt maszynki zapewnia precyzję ruchów.

Maszynka Wilkinson Quattro for Women posiada również właściwości pielęgnacyjne, zastosowano w niej bowiem pasek nawilżający z aloesem, witaminą E i B5. Daje to poczucie nawilżenia i komfortu.
Cena: 19,99 zł / opakowanie (w sieciach drogeryjnych i hipermarketach).

d3anhmk

Podziel się opinią

Share
d3anhmk
d3anhmk