ycipk-1qo9s4

Najmodniejsze odcienie blondu. Blond ombre, rose blond i inne

Wbrew pozorom każda kobieta może atrakcyjnie wyglądać w blond włosach. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego odcienia blondu. Obecnie bardzo modne są włosy z ciemnymi odrostami, fryzury ombre, złote refleksy i rose blond. Nie należy również zapominać o platynowym blondzie, który modny jest już od kilku sezonów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blond włosy odejmują kobietom lat, a także rozświetlają cerę.
Blond włosy odejmują kobietom lat, a także rozświetlają cerę. (Shutterstock.com)
ycipk-1qo9s4

Blond włosy z ciemnymi odrostami

Blond włosy z ciemnymi odrostami niegdyś były uznawane za wyraz zaniedbania. Obecnie są one jedną z najmodniejszych fryzur sezonu, o czym można się przekonać, oglądając zdjęcia gwiazd. Na taką fryzurę zdecydowała się m.in. Karolina Szostak, Beyonce i Fergie.

Na korzyść blond włosów z ciemnymi odrostami przemawia fakt, że nie trzeba ich szczególnie często farbować. Z powodzeniem można im pozwolić na swobodny wzrost.

ycipk-1qo9s4
Włosy z kontrolowanym odrostem pozwalają na rzadsze farbowanie włosów. iStock.com
Podziel się

Blond ombre

Kolejną bardzo modną w tym sezonie fryzurą jest blond ombre. Fryzura ta przypomina nieco włosy z odrostami kontrolowanymi, jednakże przy ombre widoczne są refleksy na całej długości włosów.

Niezbyt dobrym pomysłem jest próba odtworzenia fryzury blond ombre w domowych warunkach, ponieważ może się to skończyć katastrofą w postaci zbyt wyraźnego przejścia między jasnym a ciemnym kolorem włosów.

ycipk-1qo9s4
Włosy blond ombre to fryzura, która powinna być wykonana przez doświadczonego fryzjera. iStock.com
Podziel się

Złote refleksy

Złote refleksy na blond włosach są rozwiązaniem polecanym w szczególności kobietom o bladej skórze. Dzięki nim cera będzie wyglądała bardziej promiennie. Dobrze będą w nich się prezentowały także kobiety dojrzałe, którym zależy na rozjaśnieniu skóry.

Ponadto blond włosy ze złotymi refleksami wyglądają bardziej naturalnie niż np. ombre, rose blond czy platyna. Refleksy sprawiają wrażenie, że włosy są dotknięte słońcem. Przy czym należy podkreślić, że taki efekt nie jest łatwo uzyskać — dużo zależy od naturalnego koloru włosów i wcześniejszego farbowania.

ycipk-1qo9s4
Refleksy na włosach to świetna propozycja dla kobiet z jasną karnacją. Instagram.com
Podziel się

Rose blond

Rose blond to zdecydowanie jeden z najmodniejszych kolorów tego sezonu. Polecany jest on w szczególności kobietom młodym i odważnym, niebojącym się eksperymentować z fryzurą. Niegdyś wykonanie takiej fryzury wymagało wizyty u fryzjera, obecnie farby dające taki efekt dostępne są w niemalże każdej drogerii. Rose blond zdecydowanie efektowniej prezentują się na długich, pofalowanych włosach.

Rose blond to propozycja dla kobiet odważnych. iStock.com
Podziel się
ycipk-1qo9s4

Platynowy blond

Platynowy blond to hit kilku sezonów. Polecany jest on w szczególności kobietom o skandynawskim typie urody — bladej cerze oraz jasnych rzęsach i brwiach. Na ten kolor włosów powinny uważać w szczególności kobiety, które lubią się opalać. Platynowy blond w połączeniu z opalenizną i mocnym makijażem może dać bardzo sztuczny i kiczowaty efekt.

Platynowy kolor włosów przeznaczony jest dla kobiet o jasnej karnacji. iStock.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1qo9s4

ycipk-1qo9s4
ycipk-1qo9s4