Trwa ładowanie...
d2yc28c

Najmroczniejsza bohaterka Jennifer Lawrence

Do kin na świecie wkracza dramat "Serena" z Jennifer Lawrence i Bradleyem Cooperem w rolach głównych. Reżyserka Susanne Bier jest przekonana, że to najmroczniejsza postać w karierze gwiazdy "Igrzysk śmierci".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najmroczniejsza bohaterka Jennifer Lawrence
(ONS.pl)
d2yc28c

Do kin na świecie wkracza dramat "Serena" z Jennifer Lawrence i Bradleyem Cooperem w rolach głównych. Reżyserka Susanne Bier jest przekonana, że to najmroczniejsza postać w karierze gwiazdy "Igrzysk śmierci". Akcja "Sereny" rozgrywa się w latach 20. XX wieku w Karolinie Północnej. Bohaterami są podupadający przedsiębiorca George Pemberton (Bradley Cooper) i jego młoda, dość dobrze sytuowana żona Serena (Jennifer Lawrence), którzy postanawiają wspólnie założyć i prowadzić tartak.

Ślepa ambicja obojga zaczyna prowadzić do konfliktu w związku, a gdy Serena odkrywa, że jest bezpłodna, postanawia zabić nieślubnego syna męża.

Bier chemię pomiędzy Cooperem i Lawrence dostrzegła, zanim zrobili to twórcy i widzowie "Poradnika pozytywnego myślenia" i "American Hustle".

d2yc28c

- Przed podjęciem decyzji o angażu Jennifer widziałam ją tylko w "Do szpiku kości" - mówi reżyserka. - Jej uroda wydała mi się oszałamiająca, a talent wielki. Coś mi podpowiadało, że pomiędzy nią i Bradleyem naprawdę zaiskrzy. To też najmroczniejsza postać w karierze Jennifer. Widzowie poznają ją w tym filmie z zupełnie innej strony.

Światowa premiera odbyła się na zakończonym 19 października 58. Londyńskim Festiwalu Filmowym. Do kin w różnych częściach świata film zacznie wchodzić pod koniec października.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Jennifer Lawrence i Chris Martin zakochani?*

* Jennifer Lawrence u Quentina Tarantino*

* David O. Russell zakochany w Jennifer Lawrence*

d2yc28c

Podziel się opinią

Share
d2yc28c
d2yc28c