GwiazdyNajmroczniejsza bohaterka Jennifer Lawrence

Najmroczniejsza bohaterka Jennifer Lawrence

Najmroczniejsza bohaterka Jennifer Lawrence
Źródło zdjęć: © ONS.pl
26.10.2014 20:03, aktualizacja: 26.10.2014 22:04

Do kin na świecie wkracza dramat "Serena" z Jennifer Lawrence i Bradleyem Cooperem w rolach głównych. Reżyserka Susanne Bier jest przekonana, że to najmroczniejsza postać w karierze gwiazdy "Igrzysk śmierci".

Do kin na świecie wkracza dramat "Serena" z Jennifer Lawrence i Bradleyem Cooperem w rolach głównych. Reżyserka Susanne Bier jest przekonana, że to najmroczniejsza postać w karierze gwiazdy "Igrzysk śmierci". Akcja "Sereny" rozgrywa się w latach 20. XX wieku w Karolinie Północnej. Bohaterami są podupadający przedsiębiorca George Pemberton (Bradley Cooper) i jego młoda, dość dobrze sytuowana żona Serena (Jennifer Lawrence), którzy postanawiają wspólnie założyć i prowadzić tartak.

Ślepa ambicja obojga zaczyna prowadzić do konfliktu w związku, a gdy Serena odkrywa, że jest bezpłodna, postanawia zabić nieślubnego syna męża.

Bier chemię pomiędzy Cooperem i Lawrence dostrzegła, zanim zrobili to twórcy i widzowie "Poradnika pozytywnego myślenia" i "American Hustle".

- Przed podjęciem decyzji o angażu Jennifer widziałam ją tylko w "Do szpiku kości" - mówi reżyserka. - Jej uroda wydała mi się oszałamiająca, a talent wielki. Coś mi podpowiadało, że pomiędzy nią i Bradleyem naprawdę zaiskrzy. To też najmroczniejsza postać w karierze Jennifer. Widzowie poznają ją w tym filmie z zupełnie innej strony.

Światowa premiera odbyła się na zakończonym 19 października 58. Londyńskim Festiwalu Filmowym. Do kin w różnych częściach świata film zacznie wchodzić pod koniec października.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl