ModaNajpopularniejszy pierścionek zaręczynowy według portalu Pinterest

Najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy według portalu Pinterest

Najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy według portalu Pinterest
Źródło zdjęć: © 123RF.COM
Paulina Ermel
30.05.2017 15:41, aktualizacja: 30.05.2017 19:30

Pinterest to istna kopalnia inspiracji na urządzenie domu, stylizację do pracy czy ślub. Wśród wyszukiwanych haseł znajdują się także pierścionki zaręczynowe. Wiemy, który z nich szczególnie przypadł internautom do gustu i stał się tym samym najpopularniejszym pierścionkiem zaręczynowym na świecie. Ciekawe, czy będziecie zaskoczeni.

Analizę w tym zakresie przeprowadził portal "Daily Mail". Najczęściej wybieranym na Pintereście pierścionkiem zaręczynowym jest błyskotka z różowego złota w stylu art deco. Pierścionek posiada 1,22-karatowy brylant i delikatną obrączkę o szerokości 2 mm. Trzeba przyznać, że pięknie się prezentuje. Zdanie to podziela aż… 104 tysiące internautów!

Obraz
© Pinterest

Szczęśliwą posiadaczką takiego modelu jest internautka Sylvia Billone, która najpierw sama przekopywała się przez zasoby Pinteresta w poszukiwaniu ideału. Na podstawie znalezionych w portalu inspiracji, zaprojektowała właśnie taki pierścionek. Został on wykonany specjalnie na jej zamówienie.

Obraz
© Pinterest

Zaledwie kilka miesięcy temu, również na Pintereście, odkryta została najpopularniejsza suknia dla druhny. Pudrowo-różowy delikatny model projektu marki Camille La Vie zyskał aż 170 tysięcy fanów! Wykonana z lekkich materiałów, w tym koronki, kreacja do ziemi kosztuje 160 dolarów. I wydaje się być idealna dla druhny.