Blisko ludzi"Najsmutniejsza księżna świata" zaskoczyła stylizacją. Wyglądała promiennie

"Najsmutniejsza księżna świata" zaskoczyła stylizacją. Wyglądała promiennie

Księżna Charlene odwiedziła ostatnio dom spokojnej starości
Księżna Charlene odwiedziła ostatnio dom spokojnej starości
Źródło zdjęć: © AKPA | Niemiec
oprac. JBR
27.07.2022 15:57, aktualizacja: 16.08.2022 10:37

Księżna Charlene odwiedziła ostatnio jeden z domów spokojnej starości w Monako. W żółtej, ażurowej sukience prezentowała się wyjątkowo.

Po długiej nieobecności spowodowanej chorobą, księżna Monako powróciła do większej aktywności. Niedawno zachwyciła stylizacją na 73. Gali Czerwonego Krzyża w Monte Carlo, a miesiąc wcześniej oczarowała wszystkich podczas Monte-Carlo Television Festival.

W związku z licznymi doniesieniami na temat jej nieszczęśliwego małżeństwa z księciem Albertem II, każde wyjście księżnej jest skrupulatnie analizowane. Tym razem Charlene odwiedziła dom spokojnej starości – Résidence A Qietudine w Monako i trzeba przyznać, że prezentowała się rewelacyjnie.

Interesująca stylizacja

Choć wcześniej księżna Charlene wybierała raczej proste stylizacje w stonowanych barwach, tym razem zdecydowała się na rozkloszowaną, ażurową sukienkę bez rękawów w soczyście żółtym kolorze. Kreacja, którą miała na sobie podczas ostatniego spotkania to projekt szwajcarskiego domu mody Akris, a jej cena wynosi 4350 euro, czyli w przeliczeniu około 21 tysięcy zł.

Dodatkowo tego dnia księżna postawiła na delikatny makijaż, a stylizację dopełniła prostym, a zarazem eleganckim naszyjnikiem i kolczykami z pereł. Całość idealnie komponowała się z jej krótką fryzurą.

Spotkanie z pacjentami i personelem

Podczas wizyty, księżna Charlene chętnie rozmawiała z pensjonariuszami domu, a każdy z nich dostał na pamiątkę ramkę ze zdjęciem księcia Alberta II z rodziną. Księżna miała okazję zamienić kilka słów także z personelem placówki, któremu podziękowała za codzienną, ciężką pracę.

Co przykuwało szczególną uwagę, na zdjęciach ze spotkania widać, że wizyta sprawiła wszystkim wiele radości, a sama Charlene - zwykle określana "najsmutniejszą księżną świata" – tym razem była uśmiechnięta i zrelaksowana.

Powrót do obowiązków

Księżna przez pewien czas nie pokazywała się publicznie. Bardzo długo przebywała poza granicami swojego kraju, co dodatkowo podsycało plotki o pogarszającym się stanie zdrowia i pogłębiającym się kryzysie w małżeństwie z księciem.

Do kraju wróciła ostatecznie w marcu 2022 r., jednak pierwszy raz publicznie pokazał się dopiero w maju. "Mój stan zdrowia jest bardzo kruchy. Nie mogę się za bardzo spieszyć. Droga była długa, trudna i bardzo bolesna" - mówiła w rozmowie z gazetą "Monaco-Matin". Zapewniła też, że jest bardzo szczęśliwa z powrotu do domu i możliwości przebywania z rodziną.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta