GwiazdyNastolatki nie powinny się odchudzać!

Nastolatki nie powinny się odchudzać!

Nastolatki nie powinny się odchudzać!
Źródło zdjęć: © AFP

29.07.2010 10:41, aktual.: 29.07.2010 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piękna Penelope Cruz atakuje kobiece magazyny! Aktorka w jednym z wywiadów skrytykowała pisma dla kobiet i nastolatek, które promują anorektyczny wygląd, pełne są artykułów o odchudzaniu i różnych dietach.

Piękna Penelope Cruz atakuje kobiece magazyny! Aktorka w jednym z wywiadów skrytykowała pisma dla kobiet i nastolatek, które promują anorektyczny wygląd, pełne są artykułów o odchudzaniu i różnych dietach. - Najchętniej zamknęłabym wszystkie te czasopisma dla nastolatek, które zachęcają dziewczęta do odchudzania. Kto powiedział, że aby być piękną, trzeba być chudą? - pyta.

Niektórzy ludzie wyglądają dobrze, gdy są szczupli, a niektórzy nie. Media kreują standard, który akceptuje tylko chudość. Nie chcę nawet myśleć, jaki wpływ na 13-latki mają te czasopisma.

Wydawałoby się, że idealna muza Almodovara nie martwi się o swój wygląd. Okazuje się, że też miała kompleksy. Ponoć zamartwiała się o swoje niezbyt perfekcyjne łydki.
Aktorka w lipcu 2010 roku poślubiła swojego kolegę po fachu i partnera Javiera Bardema. Cicha, wręcz tajna ceremonia zaślubin, odbyła się na Bahamach. Zaproszono na nią tylko najbliższych krewnych i przyjaciół.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także