ycipk-wk5ckj

Natalia Kukulska pokazała syna. To już dorosły facet!

Natalia Kukulska bardzo strzeże swojej prywatności. Rzadko pojawia się na ściankach, nie pozuje do zdjęć z mężem, Michałem Dąbrówką, a dzieci pokazuje jedynie na Instagramie i to sporadycznie. Dlatego jej ostatnia fotka z pierworodnym Jaśkiem zelektryzowała fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska jako młoda mama z kilkutenim Jaśkiem. Dziś to dorosły mężczyzna!
Natalia Kukulska jako młoda mama z kilkutenim Jaśkiem. Dziś to dorosły mężczyzna! (East News)
ycipk-wk5ckj

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci: Jaśka, Anny i Laury. Między dziećmi artystki jest spora różnica wieku. Jasiek ma 18 lat i w tym roku zdaje maturę. Laura to dwulatka.

Mama pochwaliła się ostatnio zdjęciem z pierworodnym synem. Jasiek ubrany w smoking wybierał się na studniówkę. Na zdjęciu, które Kukulska wrzuciła do sieci, syn stoi pośrodku, między rodzicami. Widać, że jest idealną mieszanką genów. Od mamy i taty dostał to, co najlepsze, a jak zdradza Natalia Kukulska, Jasiek jest bardzo muzykalny i zapewne niczym rodzice swoją przyszłość wiąże z muzyką.

ycipk-wk5ckj

Internauci są zachwyceni rodzinnym obrazkiem Kukulskiej. "Ale idealny miks obojga rodziców", "Taki sam jak mama", "Podobieństwo bije po oczach" - piszą i zastanawiają się, jak to możliwe, że Natalia Kukulska ma dorosłego syna? "Kiedy to zleciało, z wiekiem coraz bardziej podobny do mamy".

Warto dodać, że Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka stanęli przed ołtarzem 19 lat temu. W 2000 roku przyszedł na świat ich syn. W 2005 urodziła się Anna, a w 2017 – Laura. Kukulska i Dąbrówka tworzą wyjątkową rodzinę w świecie showbiznesu: wielodzietną, zgraną i trzymającą się z daleka od ścianek.

ycipk-wk5ckj

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-wk5ckj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-wk5ckj

ycipk-wk5ckj
ycipk-wk5ckj