ycipk-pzso5x

Niania wypowiedziała wojnę sportowemu gigantowi. Powód? Legginsy

Legginsy - najbardziej kłopotliwa i problematyczna część garderoby. Od lat w kobiecych kręgach goreje dyskusja: nosić czy nie? A jeśli nosić to w jaki sposób? O tym, jak nie eksponować legginsów przekonała się londyńska niania, Kimberly Williams, która wytoczyła właśnie ciężkie działa przeciwko Pumie. A wszystko przez te obcisłe, sportowe spodnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kimberly wściekła się na producenta sportowej odzieży
Kimberly wściekła się na producenta sportowej odzieży (Facebook.com)
ycipk-pzso5x

To był typowy dzień dla pracującej jako niania Kimberly. Kobieta przebrała się w sportowy strój i udała się na trening na pobliską siłownię. Podczas spaceru towarzyszyły jej zaciekawione i rozbawione spojrzenia. Zwłaszcza męskie. Niania nie zauważyła jednak niczego podejrzanego. Dopiero koleżanka uświadomiła jej, że jej legginsy… całkowicie prześwitują na pupie.

Kimberly szybko sfotografowała feralną sytuację, a zdjęcie opublikowała na profilu Pumy na Facebooku. Uznała, że producent powinien uprzedzać swoje klientki o tym, że materiał może zbyt wiele odsłaniać. Niestety nie doczekała się odpowiedzi sportowego giganta.

Od nieumyślnie ekshibicjonistycznego momentu na siłowni Kimberly nie włożyła już wspomnianych wyżej spodni. – Leżą cały czas w szafie. Więcej ich nie założę. Nie mogę ich też zwrócić, bo sklep nie przyjmuje reklamacji. Pieniądze wyrzucone w błoto – mówi w rozmowie z "Daily Mail".

ycipk-pzso5x
Facebook.com
Podziel się

Po nagłośnieniu sprawy rzecznik Pumy zabrał głos w tej sprawie: "Puma oferuje legginsy z różnych materiałów, dostosowanych do oczekiwań każdej grupy klientów. Jeśli jeden z nich jest niezadowolony z naszych produktów, ma możliwość zareklamowania ich i wymiany".

Legginsy lubią robić problemy. O tym, jak uniknąć kłopotliwych sytuacji i jak nosić tą część garderoby, nasza redaktorka Ola Nagel zapytała dr Irenę Kamińską-Radomską, ekspertkę od etykiety i savoir-vivre'u, znaną z programu "Project Lady". -Legginsy nie mogą być noszone bez spódniczki czy tuniki. To są po prostu rajtuzy bez stopek, a nie spodnie. Jeśli jakaś kobieta zakłada legginsy zamiast jeansów, pozbywa się istotnej części garderoby, jaką jest spódnica, i tym samym nadmiernie eksponuje swoją cielesność – wyjaśniła.

Zobacz też: Jak dobrać legginsy?

ycipk-pzso5x

- Przyzwyczailiśmy się do tego, że legginsy są w naszych garderobach – mówi. - Nie wiem, czy kobiety, które je noszą zamiast spodni, zdają sobie sprawę z tego, że nadmiernie eksponują swoje ciało, czy nie. Trzeba byłoby zrobić na ten temat badania, żeby wiedzieć, czy to jest nieświadome czy świadome bycie sexy. Może być tak, że kobiety noszą legginsy, bo są bardzo wygodne, ale nie zmienia to faktu, że to jest ewidentne łamanie zasad – dodaje dr Kamińska-Radomska.

Po części rozumiemy oburzenie Kimberly. Kupując ubrania renomowanych sportowych marek wolałybyśmy nie eksponować w nich naszych gołych pośladków. Ani na siłowni, ani nigdzie.

ycipk-pzso5x
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pzso5x

ycipk-pzso5x
ycipk-pzso5x