Trwa ładowanie...
d2i21s2

Nicole Kidman idzie do sądu. "Nie jestem w ciąży"

Zazwyczaj plotki nie niosą za sobą nic dobrego. Ich ofiarą padła Nicole Kidman, o której mówiono, że jest w ciąży. Aktorka o mały włos nie straciła z tego powodu kontrakt na nowy film.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicole Kidman podczas gali Hollywood Film Awards
Nicole Kidman podczas gali Hollywood Film Awards (ONS.pl)
d2i21s2

Ostatnio amerykańskie media rozpisywały się na temat ciąży 51-letniej Nicole Kidman. Wszystko za sprawą magazynu "In Touch", który opublikował wiadomość informatora, który twierdził, że aktorka spodziewa się dziecka. Mogliśmy przeczytać, że hollywoodzka gwiazda miała skorzystać z metody in vitro. W tym przypadku nie sprawdziło się powiedzenie P.T. Barnum: "Nieważne, co o mnie mówią, ważne, żeby poprawnie pisali nazwisko". Fantazja informatora mogła znacznie zaszkodzić aktorce. Prawie straciła kontrakt na nowy film. "Takie plotki szkodzą karierze zawodowej mojej klientki. Po tym artykule jeden z producentów filmowych, z którym pani Kidman będzie wkrótce pracować, chciał nawet rozwiązania kontraktu" - wyjaśnił przedstawiciel aktorki. Po czym dodał: "Zapowiadam, że nie zamierzamy biernie przyglądać się sytuacji. Sprawy tego typu kłamstw i plotek będziemy rozwiązywać na drodze sądowej".

Nicole Kidman ma już dwie córki: 10-letnią Sunday i 8-letnią Faith, którą urodziła jej matka zastępcza. Nie jest tajemnicą, że aktorka miała problemy z donoszeniem ciąży. Z poprzednim mężem Tomem Cruisem adoptowała córkę i syna. Obecnie Isabell ma 26 lat, Connor - 23 lata. Jak podaje "Życie na Gorąco". Kidman i jej obecny mąż Keith Urban, z którym jest 12 lat, mają poważniejsze problemy. Urban zmaga się z uzależnieniem od alkoholu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2i21s2

Podziel się opinią

Share
d2i21s2
d2i21s2