GwiazdyNicole Kidman powiedziała, co się wydarzyło w jej małżeństwie. Tom Cruise ją ochraniał

Nicole Kidman powiedziała, co się wydarzyło w jej małżeństwie. Tom Cruise ją ochraniał

Nicole Kidman powiedziała, co się wydarzyło w jej małżeństwie. Tom Cruise ją ochraniał
Źródło zdjęć: © Forum | Fred Prouser
Agata Porażka
22.10.2018 17:29, aktualizacja: 23.10.2018 12:10

Nicole Kidman poznała Toma Cruise'a na planie filmu "Szybki jak błyskawica" i w 1990 roku, w Wigilię Bożego Narodzenia, wyszła za niego za mąż. Adoptowali nawet dwójkę dzieci, ale rozwiedli się 12 lat później. Kidman postanowiła powiedzieć, dlaczego tak młodo wyszła za mąż.

"Gdy wyszłam za niego, miałam 22 lata, czyli byłam młodziutka" - napisała Kidman w eseju dla nowojorskiego magazynu o kobietach. - "To małżeństwo nie uskrzydlało mnie wtedy w żaden sposób. (...) Nie dawało mi siły, jaka płynie z miłości, ale mnie chroniło".

Gdy poproszono ją wyjaśnienie, przed czym była chroniona małżeństwem z Cruisem, dodała: "- Przemoc seksualna w Hollywood była na porządku dziennym. Chciałam się zabezpieczyć".

Małżeństwo z takim mężczyzną było dla niej swoistą ochroną przed innymi. Miała gwarancję, że nikt nie będzie próbował zrobić jej krzywdy. Stała się na moment nietykalna, co dało jej szansę na normalną pracę. Kidman dodaje, że kochała Cruise'a, pomimo tego, że był dla niej przede wszystkim ochroną. Przyznała się także do tego, że już od młodego wieku była narażona na molestowanie seksualne.

Obecnie Nicole jest zamężna z Keithem Ubanem, z którym na dwie córki - dziesięcioletnią Sunday oraz siedmioletnią Faith.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także