Trwa ładowanie...

Nicole Kidman płakała, gdy usłyszała głos męża

Nicole Kidman opowiedziała o silnych emocjach, jakie stały się jej udziałem po operacji męża, Keitha Urbana. Urban, znany piosenkarz country, przeszedł w listopadzie ubiegłego roku operację usunięcia polipa ze strun głosowych.
Share
Nicole Kidman płakała, gdy usłyszała głos męża
Źródło: AP
doq7s8k

Nicole Kidman opowiedziała o silnych emocjach, jakie stały się jej udziałem po operacji męża, Keitha Urbana. Urban, znany piosenkarz country, przeszedł w listopadzie ubiegłego roku operację usunięcia polipa ze strun głosowych. Potem przed długi okres czasu nie tylko nie mógł śpiewać, ale nawet rozmawiać. Po kilku tygodniach lekarz pozwolił mu odezwać się po raz pierwszy.

- To było niezwykle silne przeżycie, najpierw żyć tyle czasu bez jego głosu, a potem usłyszeć go po raz pierwszy. A co, gdyby brzmiał teraz inaczej?

- Byłam obok, kiedy wypowiadał swoje pierwsze słowa po operacji. Oboje płakaliśmy. Ile osób ma szanse usłyszeć pierwsze słowa wypowiadane przez swojego męża?

Aktorka wystąpiła właśnie w filmie HBO „Hemingway & Gellhorn”. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Kidman zagra główną rolę w filmowej biografii Grace Kelly.

(ma)

POLECAMY:

* Nicole Kidman miała kompleksy*

* Kidman nie zna się na modzie*

* Nicole Kidman przyznała się do korzystania z botosku!*

Nicole Kidman wstydziła się swojego wzrostu!

doq7s8k

Podziel się opinią

Share
doq7s8k
doq7s8k