GwiazdyNicole Kidman płakała, gdy usłyszała głos męża

Nicole Kidman płakała, gdy usłyszała głos męża

Nicole Kidman płakała, gdy usłyszała głos męża
Źródło zdjęć: © AP

24.04.2012 22:03, aktual.: 24.04.2012 22:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nicole Kidman opowiedziała o silnych emocjach, jakie stały się jej udziałem po operacji męża, Keitha Urbana. Urban, znany piosenkarz country, przeszedł w listopadzie ubiegłego roku operację usunięcia polipa ze strun głosowych.

Nicole Kidman opowiedziała o silnych emocjach, jakie stały się jej udziałem po operacji męża, Keitha Urbana. Urban, znany piosenkarz country, przeszedł w listopadzie ubiegłego roku operację usunięcia polipa ze strun głosowych. Potem przed długi okres czasu nie tylko nie mógł śpiewać, ale nawet rozmawiać. Po kilku tygodniach lekarz pozwolił mu odezwać się po raz pierwszy.

- To było niezwykle silne przeżycie, najpierw żyć tyle czasu bez jego głosu, a potem usłyszeć go po raz pierwszy. A co, gdyby brzmiał teraz inaczej?

- Byłam obok, kiedy wypowiadał swoje pierwsze słowa po operacji. Oboje płakaliśmy. Ile osób ma szanse usłyszeć pierwsze słowa wypowiadane przez swojego męża?

Aktorka wystąpiła właśnie w filmie HBO „Hemingway & Gellhorn”. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Kidman zagra główną rolę w filmowej biografii Grace Kelly.

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także