Trwa ładowanie...

Nicole Kidman zaśpiewała z mężem

Australijska aktorka Nicole Kidman i jej mąż Keith Urban totalnie zaskoczyli pacjentów szpitala dziecięcego w Melbourne. Małżeństwo odwiedziło szpital, aby spotkać się z małymi pacjentami oraz wesprzeć placówkę finansowo. Keith Urban jest muzykiem country i to on wpadł na pomysł, aby wraz z personelem placówki i jej podopiecznymi, zaśpiewać słynną chrześcijańską pieśń "Amazing Grace".
Share
Nicole Kidman zaśpiewała z mężem
Źródło: Wrzuta.pl
d3pcur5

Australijska aktorka Nicole Kidman i jej mąż Keith Urban totalnie zaskoczyli pacjentów szpitala dziecięcego w Melbourne. Małżeństwo odwiedziło szpital, aby spotkać się z małymi pacjentami, oraz wesprzeć placówkę finansowo. Mąż Nicole Kidman jest muzykiem country i to on wpadł na pomysł, aby wraz z personelem placówki i jej podopiecznymi, zaśpiewać słynną chrześcijańską pieśń "Amazing Grace".

- Para podarowała ponadto niemowlęcemu oddziałowi intensywnej opieki medycznej gitarę ze swoimi podpisami. Dziękujemy Nicole Kidman i Keithowi Urbanowi za rozświetlenie dnia naszym pacjentom tego popołudnia" - napisał szpital na Twitterze.

d3pcur5

Podziel się opinią

Share
d3pcur5
d3pcur5