Gwiazdy"Niczego nie żałuję". Marianna Schreiber pożegnała się z "Top Model"

"Niczego nie żałuję". Marianna Schreiber pożegnała się z "Top Model"

Marianna Schreiber odpadła z "Top Model"
Marianna Schreiber odpadła z "Top Model"
Źródło zdjęć: © Instagram.com
16.09.2021 10:20

Żona ministra PiS, Marianna Schreiber, podczas wczorajszego odcinka odpadła z "Top Model". Na swoim Instagramie opublikowała obszerny wpis na ten temat. Wyjaśnia, co dał jej, nawet tak krótki, udział w programie.

Skutecznie zwróciła na siebie uwagę 

Marianna Schreriber pojawiła się w pierwszym odcinku 10. edycji "Top Model" i od razu wzbudziła wiele emocji. Podczas castingu wyznała jury, że jej mąż – Łukasz Schreiber, minister w rządzie Mateusza Morawieckiego – nic o tym nie wie. Kobieta nie poinformowała go o swoim udziale w programie, ponieważ przeczy to jego spojrzeniu na obraz ich rodziny. Marianna Schreiber wzbudziła w ten sposób ogromne zainteresowanie mediów, które nadal nie słabnie. Sam minister PiS nie skomentował w żaden sposób tej sytuacji. 

Jej przygoda w "Top Model" dobiegła końca 

Żona polityka pomyślnie przeszła castingi, a następnie trafiła na bootcamp. Jej poczynania w zadaniach eliminacyjnych można było oglądać we wczorajszym odcinku programu. Kobieta nie trafiła jednak do finałowej czternastki i to właśnie na etapie bootcampu pożegnała się z "Top Model". Opublikowała na ten temat obszerny wpis na swoim koncie na Instagramie, gdzie stwierdziła, że nawet kilka dni w takim programie potrafi "zdziałać cuda". 

"Udział w programie Top Model to była dla mnie przygoda życia i tak jak mówiłam, te kilka dni czasem wystarczy by wpłynąć na zmiany (te wewnętrzne) w człowieku by mógł dokonać zmian daleko idących" – napisała Schreiber. 

Dodała również, że krótki udział w "Top Model" otworzył jej drogę do kariery. 

"@topmodelpolskatvn otworzył mi drzwi do ścieżki, którą teraz idę. Zmienił moje decyzje i cele. Nauczył mnie otwartości i odwagi. Można by powiedzieć, że narodziłam się na nowo i gdyby nie ten udział…intensywny (w tv widzimy przyspieszenie level hard) choć krótki, nie robiłabym tego co robię teraz. Ja jestem wygrana" – stwierdziła kobieta. 

Marianna Schreiber była w wywiadach pytana o swoje preferencje wyborcze. Choć nie odpowiedziała wprost na to pytanie, to zaznaczyła, że nie zgadza z wieloma kwestiami w polityce partii rządzącej. Przyznała również, że jej udział w "Top Model" to dla jej małżeństwa wielka próba przetrwania. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także