GwiazdyAlpaki na sesji w "Top Model". Widzowie oburzeni hipokryzją jury

Alpaki na sesji w "Top Model". Widzowie oburzeni hipokryzją jury

Joanna Krupa i Michał Piróg na planie programu "Top Model"
Joanna Krupa i Michał Piróg na planie programu "Top Model"
Źródło zdjęć: © AKPA

16.09.2021 09:18

We wczorajszym odcinku "Top Model" uczestnicy, którzy dostali się na tzw. bootcamp, brali udział w swojej pierwszej sesji zdjęciowej. Jedna z grup początkujących modeli pozowała w lesie z alpakami. Widzowie nie kryli oburzenia.

Tegoroczna edycja wzbudza skrajne emocje 

Dziesiąta edycja programu "Top Model" od początku wywołuje duże emocje. Na castingach pojawił się między innymi chłopak z protezami nóg, transpłciowa Białorusinka oraz Marianna Schreiber – żona ministra PiS Łukasza Schreibera, o której media nie przestają się rozpisywać. Nowi uczestnicy wzbudzają zatem skrajne emocje, co z pewnością przyciąga przed ekrany telewizorów i ma duży wpływ na oglądalność.  

Teraz po dwóch odcinkach castingów, poprzedzonych selekcją internetowych zgłoszeń, przyszedł czas na bootcamp, podczas którego uczestnicy zmierzyli się z zadaniami eliminacyjnymi – sesją zdjęciową oraz pokazem mody. Od tego, jak sobie na nich poradzili, zależało, czy znajdą się w domu "Top Model". We wczorajszym odcinku programu początkujący modele i modelki zostali podzieleni na cztery grupy. Każda z nich uczestniczyła w sesji zdjęciowej utrzymanej w innym klimacie. Do jednej z nich uczestnicy ustawili się w lesie, a na swego rodzaju smyczach trzymali alpaki. 

"Top Model" w ogniu krytyki 

Nie po raz pierwszy w programie "Top Model" do sesji zdjęciowej wykorzystywane są zwierzęta. Jednak teraz pierwszy raz było tak wyraźnie widać, że są naprawdę przestraszone. Alpaki w panice skakały i wierzgały, a nawet kopały uczestników programu, którzy nie wiedzieli, jak nad nimi zapanować. Krótki filmik z fragmentami z tej sesji zdjęciowej pojawił się na oficjalnym instagramowym profilu "Top Model". W sekcji komentarzy widzowie programu wyrazili swoje oburzenie. 

Na jury i innych twórców "Top Model" spadła lawina krytyki. Skierowana została ona szczególnie w stronę Joanny Krupy oraz Michała Piróga, którzy od lat przedstawiają się jako obrońcy praw zwierząt. Poruszeni widzowie dobitnie wyrazili swoje zdanie na temat tego, co zobaczyli we wczorajszym odcinku. "Biedne zwierzę. Widać, że zestresowane. Przecież zdjęcie mogło być bez tej wystraszonej alpaki", "Za takie traktowanie zwierząt powinny być wyciągnięte konsekwencje! Wstyd", "Masakra. I osoby z "jury" walczą o prawa zwierząt?" – pisali komentarze, które zebrały nawet po kilkaset polubień. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także