Nie potrafią flirtować. Te znaki od razu przechodzą do rzeczy

Nie potrafią flirtować. Te znaki od razu przechodzą do rzeczy

Nie wszystkie znaki zodiaku potrafią flirtować
Nie wszystkie znaki zodiaku potrafią flirtować
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
11.07.2023 14:53

Sztuka flirtu jest im obca. Przedstawiciele tych znaków zodiaku nie wiedzą, co to słodkie słówka i drobne kłamstewka na drodze do celu. Swoje intencje wyrażają jasno, nie potrzebują do tego tańca godowego.

Subtelna gra pozorów i niedopowiedzeń nie została stworzona dla nich. Męczą ich rozmowy pełne aluzji czy dwuznaczności, bo najlepiej potrafią wyrazić się wprost. Osoby urodzone w tych czterech znakach zodiaku nigdy nie nauczył się trudnej sztuki towarzyskiego flirtu. Po prostu jej nie rozumieją ani nie widzą dla niej zastosowania. Niektóre dlatego, że są z natury nieśmiałe i trudno im się przełamać, inne – wolą grać w otwarte karty i jasno wyrażać swoje intencje. Oto lista znaków, którym brakuje umiejętności swobodnego flirtu.

Baran nie ma czasu na gierki

Wiele można powiedzieć o Baranie, ale nie to, że jest mistrzem subtelności. Nosi w sobie zbyt dużo energii i wiecznie gdzieś się spieszy, dlatego nie ma czasu owijać w bawełnę. Towarzyskie gierki nie są dla niego, bo… zwyczajnie ich nie rozumie. Nie oznacza to oczywiście, że jest oziębły – wręcz przeciwnie, ognisty temperament Barana dawno przeszedł do legendy. Przedstawiciele tego znaku są jednak szczerzy i otwarci w swoich intencjach. Nie potrzebują flirtu, aby zdobyć czyjeś zainteresowanie. Wystarczy, że będą sobą, a na pewno ktoś zwróci na nich uwagę.

Byk szuka prawdziwej miłości

Osoby urodzone w znaku Byka to idealiści. Noszą w głowie obraz idealnego partnera, którego wytrwale poszukują. Ponieważ zwykle mają też wiele obowiązków i zainteresowań, szkoda im czasu na drobne miłostki i zauroczenia. Nie lubią ryzykować, szukają miłości poważnej, wytrwałej i wiernej. Z tego powodu nie flirtują z byle kim, tylko cierpliwie czekają na swój ideał. Wbrew pozorom zodiakalne Byki są również nieśmiałe, dlatego trudno im się przełamać. Gdy ktoś zwróci ich uwagę, zainteresowanie wyrażają raczej przez opiekę i obecność niż tradycyjne flirtowanie.

Rak pragnie się kimś zaopiekować

Raki należą do znaków niezwykle romantycznych. Marzą o wielkiej miłości rodem z książek, pełnej dramatycznych wzlotów, niesamowitych splotów okoliczności i uczuć, które wprawiają serce w drżenie. Flirt kojarzy im się z czymś przelotnym, niemądrym, a często też niezbyt eleganckim. Flirtują przecież podrywacze, a nie romantyczni kochankowie poszukujący prawdziwego porozumienia dusz. Rak wykazuje poważne podejście do związków. Poszukuje partnera na stałe, z którym mógłby założyć szczęśliwą rodzinę. Dlatego nie widzi sensu we flircie, który prowadzi do czegoś innego.

Panna nie lubi tracić czasu

Osoby urodzone w znaku Panny są niezwykle stabilne, ułożone i zorganizowane. Wszystko muszą mieć z góry zaplanowane, więc brakuje im lekkości i zdolności improwizacji, jaka nieodłącznie wiąże się z flirtem. Takie niezobowiązujące rozmowy męczą Panny i stresują, gdy nie potrafią znaleźć odpowiednio kreatywnej odpowiedzi. Swobodny flirt nie mieści się w praktycznym podejściu od życia, jakie wykazuje Panna. Osoby urodzone w tym znaku szukają pasującego do nich partnera, z którym mogłyby razem pracować na wspólny sukces. Nie potrzebują przelotnych zalotników.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także