Uwodziciele i podrywacze. Od tych znaków warto trzymać się z daleka

Uwodziciele i podrywacze. Od tych znaków warto trzymać się z daleka

Te znaki zodiaku to najwięksi podrywacze.
Te znaki zodiaku to najwięksi podrywacze.
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
14.04.2023 07:54, aktualizacja: 14.04.2023 08:16

Nie bez powodu cieszą się złą sławą. Przedstawiciele tych trzech znaków są bardzo uroczy, ale nie można im ufać. Lubią uwodzić dla zabawy, ale nie mają poważnych zamiarów na przyszłość.

Mądre powiedzenie mówi, że z ładnej miski jeszcze nikt się nie najadł. Panowie urodzeni w jednym z tych trzech znaków zodiaków na pierwszy rzut oka wydają się idealni: przystojni, charyzmatyczni, wygadani. Ale uwaga! To skuteczni podrywacze, którzy z uwodzenia uczynili sztukę i swój sposób na życie. Szybko przyciągną twoją uwagę i chętnie się zabawią, jednak nie chcą ani nie potrafią budować trwałych, wartościowych relacji. To wieczni, niegrzeczni chłopcy, którzy nie planują się ustatkować.

Bliźnięta przyciągają elokwencją, zawodzą zaufanie

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt wyróżnia naturalny urok i swoboda. Są błyskotliwe, wygadane i przebojowe, co ułatwia im nawiązywanie kontaktów. Nie boją się ani zagadać, ani szybko przejść do odważniejszych propozycji. Gdy chcą kogoś zauroczyć, udają wielkich światowców. Ze swadą opisują swoje mniej lub bardziej zmyślone przygody, aby komuś zaimponować. Kiedy już zdobędą uwagę upatrzonej osoby, przystępują do ataku. Bliźnięta mogą obiecywać złote góry, jednak nie warto wierzyć ich obietnicom. Chcą się tylko zabawić, nie planują się wiązać.

Lew kusi charyzmą, nie traktuje poważnie

Lew ma silną osobowość, dlatego bardzo łatwo może zrobić na kimś wrażenie. Ma w sobie dużo energii i charyzmy, jeśli chce, potrafi też do upadłego walczyć o uwagę osoby, którą sobie upatrzył. To łowca, który się nie poddaje. Nie przyjmuje odmowy, bo zwyczajnie nie wierzy, że ktoś może odrzucić jego zaloty. Niestety ma rację. Wiele kobiet nabiera się na niewątpliwy urok Lwa. Imponują im jego talenty i osiągnięcia, którymi bezczelnie się chwali. Osoby urodzone w tym znaku niechętnie wiążą się na stałe – może w późniejszym wieku, kiedy już się wyszumią.

Strzelec czaruje inteligencją i... ucieka!

To znak niezwykle towarzyski i chętnie nawiązujący znajomości. Uwielbia poznawać nowe osoby, łatwo wchodzi w relacje i nie ma problemu z przeniesieniem ich a wyższy (a często również intymny) poziom. Urok osobisty oraz pewność siebie Strzelca zapewniają mu powadzenie. Jeśli chce, potrafi uwodzić w wyrafinowany sposób i nigdy nie używa banalnych, wyświechtanych tekstów. Jest kreatywny, dba, aby kobieta poczuła się wyjątkowa. Niestety, Strzelec jest bardzo niestały w uczuciach. Gdy się znudzi, bez wyrzutów sumienia wymieni partnerkę na inny model.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!