Nie szczędzili sobie czułości. Oficjalnie pokazali się razem

Nie szczędzili sobie czułości. Oficjalnie pokazali się razem

Marcin Hakiel związał się z Dominiką
Marcin Hakiel związał się z Dominiką
Źródło zdjęć: © AKPA
20.10.2023 19:26, aktualizacja: 20.10.2023 20:05

Marcin Hakiel pojawił się na Gali Business Power. Znany tancerz nie był sam - towarzyszyła mu jego nowa partnerka Dominika. Hakiel publikował już zdjęcia z nią w swoich mediach społecznościowych, ale to ich pierwsze oficjalne wyjście razem.

Marcin Hakiel przez wiele lat był mężem Katarzyny Cichopek. Para doczekała się dwójki dzieci. Para rozwiodła się w sierpniu 2022 roku, a po niedługim czasie znana z "M jak miłość" aktorka ujawniła, że jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, z którym wspólnie prowadziła "Pytanie na śniadanie".

Marcin Hakiel i tajemnicza Dominika ogłosili rozstanie

Hakiel, który podkreślał wcześniej, że związek rozpadł się z powodu "trzeciej osoby", ujawnił, że dowiedział się o zdradzie Cichopek dzięki pomocy wynajętych detektywów. Sam po rozwodzie również próbował poukładać swoje życie uczuciowe. Przez kilka miesięcy był w związku z tajemniczą Dominiką, której prywatności pilnie chronił. Po rozstaniu niespodziewanie wypowiedziała się ona dla serwisu shownews.pl.

- Przez ostatni rok zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by chronić prywatność. Jestem wdzięczna dziennikarzom za uszanowanie mojego stanowiska i staram się rozumieć ich pracę. W związku z tym postanowiłam uciąć wszelkie spekulacje i wyjątkowo zabrać głos. Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu - wyznała była partnerka Hakiela

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Hakiel chwali się nową miłością

Hakiel jednak nie był singlem zbyt długo. Niedawno pochwalił się w mediach społecznościowych nową partnerką, która również ma na imię Dominika. - Nie jestem singlem, jestem z kimś w relacji. Jestem już w takim wieku, że nie interesuje mnie poznawanie kogoś co drugi wieczór. Poznałem kogoś interesującego - mówił w podcaście Żurnalisty.

Tancerz pokazał się z ukochaną na Gali Business Power. Obydwoje nie kryli się z łączącym ich uczuciem - weszli do sali, trzymając się pod rękę, a przy stoliku nie szczędzili sobie czułości.

Marcin Hakiel nie kryje się z nową miłością
Marcin Hakiel nie kryje się z nową miłością© AKPA
Marcin Hakiel i jego nowa partnerka nie szczędzili sobie czułości
Marcin Hakiel i jego nowa partnerka nie szczędzili sobie czułości© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta