Niedawno znalazł żonę. Teraz pojawiły się niepokojące wieści

Niedawno znalazł żonę. Teraz pojawiły się niepokojące wieści

Jarek rozstał się z Gosią?
Jarek rozstał się z Gosią?
Źródło zdjęć: © Facebook | Chłopaki do wzięcia
08.02.2023 11:35, aktualizacja: 08.02.2023 11:57

Wydawało się, że to prawdziwa miłość. Z najnowszych doniesień ma jednak wynikać, że związek Jarka Mergnera z "Chłopaków do wzięcia" i jego żony Gosi stoi pod znakiem zapytania. Ile w tym prawdy?

Program "Chłopaki do wzięcia" zrobił prawdziwą furorę wśród telewidzów, a jego kolejni bohaterowie dzielnie szukają miłości, której pragną. Wydaje się jednak, że niektórzy już ją znaleźli. Słynny Bandziorek związał się z Danusią, natomiast Stefan - z Aldoną, z którą spodziewa się dziecka. Szczęście miał odnaleźć także Jaruś, czyli Jarek Mergner, który w kwietniu 2022 roku stanął na ślubnym kobiercu z Gosią. Czy ich miłość przetrwała?

"Chłopaki do wzięcia". Jarek rozstał się z Gosią?

Zacznijmy od samego ślubu. Jarek Mergner od początku pokazywał w programie mamę, panią Anielę, która niestety nie pojawiła się na uroczystości. Dlaczego? Tego nie wiadomo. Dodatkowo, już wtedy mówiło się o tym, że Jarek podejmuje złą decyzję w związku z opuszczeniem swojego mieszkania komunalnego i zamieszkaniem u żony.

Jarek i Gosia pobrali się w kwietniu 2022 roku
Jarek i Gosia pobrali się w kwietniu 2022 roku© Facebook

Teraz w komentarzu pod jednym z postów na facebookowej grupie "Chłopaków do wzięcia" pewna internautka napisała, że związek pary ma być już przeszłością. Miała się tego dowiedzieć od innego uczestnika "Chłopaków" - Bogdana, znanego jako "Grabarz".

Jarek Mergner miał bowiem wyprowadzić się od żony i zamieszkać w Sulęcinie - bez niczego. Czy tak faktycznie się stało? Ani on, ani Gosia, nie potwierdzili tej informacji. Wszyscy mają nadzieję, że to tylko plotka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jarek Mergner o małżeństwie

Jarek Mergner długo szukał miłości, a dzięki odnalezieniu Gosi stał się zupełnie innym człowiekiem. W jednym z odcinków "Chłopaków do wzięcia" powiedział, że małżeństwo było dla niego naturalnym krokiem.

- Jak się kocha dziewczynę, no to tak najlepiej wziąć ślub i razem mieszkać i tyle. No tak na kocią łapę to tak nie za bardzo, bo to wiadomo. Przyjeżdżać tak co weekend to jest bez sensu, a wiadomo, paliwo kosztuje - mówił Jarek.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.