Trwa ładowanie...
dw253yc

Nosisz bieliznę modelującą? Teraz możesz kupić taką dla... swoich ramion

"Przedstawiamy rewolucyjny produkt, który całkiem odmieni twoją garderobę. 5 lat pracy i setki prototypów później wreszcie są! Spanxy dla twoich rąk" - tak prezentuje swój najnowszy produkt słynna firma Spanx, która znana jest przede wszystkim z tworzenia bielizny modelującej. Ich nowy wynalazek nieco nas jednak zaskoczył. Są nim bowiem... "rajstopy" modelujące ręce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spanx wpadło na bardzo ciekawy pomysł
Spanx wpadło na bardzo ciekawy pomysł (Instagram.com)
dw253yc

Spanx Arm Tights, bo tak brzmi pełna nazwa tego wynalazku, dostępne są na stronie producenta w 10 kolorach. Kosztują od 30 do 34 dolarów, co daje nam wydatek rzędu ok. 100 złotych. Czego się jednak nie zrobi dla pięknych rąk...

spanx.com
Podziel się

Głównym zadaniem spanxów dla rąk jest modelowanie i wyszczuplanie ramion oraz zwiotczałej skóry. Działa to na tej samej zasadzie, co wyszczuplająca bielizna czy legginsy. Wszystko jest zasługą elastanu, mocno obciskającego problematyczne strefy naszego ciała.

dw253yc

I o ile jesteśmy w stanie zrozumieć, dlaczego nosimy szorty wyszczuplające, to idea rajstop dla rąk jest nieco niepokojąca. Z drugiej jednak strony jest to ciekawe rozwiązanie na zimowe dni, kiedy nie chcemy chować do szafy letnich sukienek. Dzięki Spanx Arm Tights możemy je szybko przerobić na nieco cieplejsze kreacje.

spanx.com
Podziel się

To jednak nie zmienia faktu, że wszelkiego typu modelująca bielizna może być niebezpieczna. Specjaliści twierdzą, że kobiety, które noszą wyszczuplającą bieliznę, narażają swoje zdrowie. Obcisłe części garderoby mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Nie tylko negatywnie wpływają na układ nerwowy, ale są również przyczyną problemów jelitowo-żołądkowych, chorób układu moczowego oraz zakrzepów, które w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić nawet do śmierci.

Lekarze ostrzegają, że ucisk spowodowany noszeniem zbyt ciasnej bielizny może ograniczać przepływ krwi z miednicy do serca i płuc. - W rezultacie powstają zakrzepy krwi, które tworzą się głównie w sercu, płucach oraz mózgu i mogą doprowadzić nawet do śmierci – uważa amerykańska specjalistka dr Farzaneh Sabi.

dw253yc

Zobacz też: Kilka godzin w kolejce. Tak wyglądało otwarcie pierwszego sklepu Victoria's Secret

Mimo to moda na Spanxy lansowana jest przez największe gwiazdy. Jej wiernymi fankami są m.in. Beyonce, Kim Kardashian czy Oprah Winfrey.
Bielizna modelująca dla rąk nie jest może najpotrzebniejszą rzeczą na świecie, ale na pewno jest ciekawym rozwiązaniem dla tych kobiet, które czują się niepewnie z powodu wiotkiej skóry. Dzięki temu wynalazkowi ich ramiona znów mogą być jędrne.

dw253yc

Podziel się opinią

Share

dw253yc

dw253yc