UrodaNowa seria przełomowych antyperspirantów NIVEA DRY

Nowa seria przełomowych antyperspirantów NIVEA DRY

Nowa seria przełomowych antyperspirantów NIVEA DRY
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe, Nivea
29.01.2018 15:38, aktualizacja: 12.04.2018 15:40

Niezawodna 48-godzinna ochrona przeciw poceniu i długotrwały zapach, potwierdzone przy użyciu przełomowej inteligentnej technologii, która zdaje jedyny prawdziwy test: test życia codziennego!

Na ogół pocenie się jest kojarzone z czymś nieprzyjemnym. Jednakże, jeśli o tym pomyśleć, pocenie się towarzyszy zabawie, podróżowaniu, ćwiczeniom, emocjom – czyli krótko mówiąc – doświadczaniu życia. Właśnie dlatego kluczowym pytaniem dla ekspertów NIVEA było nie to, jak antyperspirant radzi sobie z potem, ale jak radzi sobie z nim w prawdziwym życiu! Badania pokazują, że mimo istnienia produktów, które obiecują wielogodzinną ochronę, konsumenci nie wierzą, że antyperspirant będzie działał przez cały czas, będąc w stanie sprostać wymaganiom dnia codziennego. NIVEA potraktowała to wyzwanie poważnie i – wychodząc poza laboratorium – dała początek zupełnie nowej technologii, która pozwala produktom z serii NIVEA DRY z powodzeniem przejść przez najtrudniejszy z wszystkich testów: realne życie!

Bo życie nie toczy się w laboratorium. Ono jest niekontrolowane, nieprzewidywalne i ekscytujące. I to właśnie w takich sytuacjach antyperspirant musi przetrwać prawdziwą próbę. Dlatego NIVEA, sięgając po nową technologię, wprowadza linie najbardziej skutecznych antyperspirantów NIVEA DRY. Żadne inne antyperspiranty nie były wcześniej testowane z wykorzystaniem technologii, którą naukowcy NIVEA wykorzystali przy serii NIVEA DRY - nowej, oczekującej na opatentowanie, pierwszej na świecie koszulki Smart Sweat Tracking Shirt. Pozwoliło to przetestować formułę tam, gdzie dzieje się najwięcej, a prawdziwi mężczyźni i prawdziwe kobiety udowodnili, że uczucie suchości utrzymuje się przez cały czas.

Życie, a nie samo laboratorium!

Tym samym, najważniejszym pytaniem dla NIVEA było nie to, ile się pocimy, ale w jakim stopniu antyperspirant może poradzić sobie z życiowymi sytuacjami. Aby odpowiedzieć na to pytanie, zespół biotechnologii w Centrum Badań i Rozwoju NIVEA opracował przełomową metodę rozwijania i testowania serii NIVEA DRY, pomagając konsumentom korzystać z pełni życia!

Skuteczność antyperspirantów jest zwykle badana w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych, w tym w wysokiej temperaturze – wyjaśnia dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA.
Tym razem dodatkowo, aby odwzorować znacząco rzeczywiste potrzeby i sprawdzić skuteczność produktu w realnym życiu, NIVEA opracowała nowe narzędzie testów w oparciu o możliwości jakie dają tak zwane „inteligentne tekstylia” - koszulkę Smart Sweat Tracking Shirt. Wbudowane nią przewody gromadzą informacje na temat temperatury ciała, ruchów i pocenia się, a następnie przekazują dane o poceniu się do chmury, dostarczając naukowcom rzeczywistych informacji o tym, dlaczego, kiedy i ile się pocimy.
Testowanie nowej linii w warunkach stwarzanych przez życie udowodnia, że seria NIVEA DRY naprawdę działa i zapewnia konsumentom uczucie suchości wtedy, gdy naprawdę ma to znaczenie – w ich życiu codziennym”– mówi dr Łuczkowska.

Obraz
© Materiały prasowe, Nivea

Skuteczna ochrona połączona ze świeżym, nowoczesnym zapachem

Seria NIVEA DRY oferuje skuteczną i szybkoschnącą ochronę, dając poczucie pełnej ochrony
i świadomość, że masz wszystko pod kontrolą przez cały dzień. Unikalna, skuteczna formuła zapewnia świeżość i ochronę dzięki połączeniu dwóch wysokoskoncentrowanych składników aktywnych zapobiegających poceniu się. Dzięki temu nowa seria DRY jest najskuteczniejszą z wszystkich istniejących obecnie serii antyperspirantów NIVEA DRY, oferującą wysoce skuteczne produkty, które pozostawiają uczucie świeżości i ochrony w wielu małych i większych wyzwaniach życia codziennego.

Niemniej jednak, dobry antyperspirant to o wiele więcej niż tylko ochrona przed potem
i nieprzyjemnym zapachem. Eksperci od zapachów NIVEA poświęcili czas, by stworzyć i przetestować harmonijny zestaw składników zapachowych, które zapewnią nowe uczucie świeżości i skuteczne działanie antyperspirantu przez cały dzień.

Zapachy NIVEA DRY COMFORT dla kobiet gwarantują trwałe uczucie suchości, podczas gdy nowy DRY FRESH uwodzi zmysły nieco nowocześniejszym, kobiecym kwiatowo-zielonym zapachem, dając długotrwałe uczucie świeżości.
Seria dla mężczyzn to aromatyczne nuty i świeża skuteczność. NIVEA MEN DRY IMPACT natomiast pozostaje wierny klasycznym korzeniom, podczas gdy nowy DRY FRESH oferuje bardziej wyjątkowe, aromatyczne nuty drzewne.
Nowa seria dopasowana jest do potrzeb wszystkich, bowiem są to aż 4 warianty dla kobiet i mężczyzn pod postacią sprayu, kulek czy sztyftu.

DAMSKIE ANTYPERSPIRANTY DRY FRESH

Połączenie efektywności linii DRY z chęcią uzyskania przyjemnego i świeżego zapachu zaowocowało stworzeniem linii DRY FRESH. Nowoczesny i kobiecy antyperspirant z kwiatowym zapachem zapewniający długotrwałe poczucie świeżości. Unikalna i silna formuła DUALCTIVE gwarantuje skuteczną ochronę dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych tworząc najsilniejsze antyperspiranty na rynku od NIVEA.

 • Skuteczna ochrona testowana w rzeczywistych warunkach.
 • Świeży, kwiatowy zapach zapewniający długotrwałe poczucie świeżości.
 • Silna antyperspiracyjna formuła Dual Active.
 • 48-godzinna ochrona antyperspirantu.
 • Nie zawiera alkoholu.
 • Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

DAMSKIE ANTYPERSPIRANTY DRY COMFORT

NIVEA DRY oferuje skuteczną i szybką ochronę dzięki której czujesz się komfortowo przez cały dzień. Unikalna i silna formuła dualactive zapewnia świeżość i ochronę dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych. Powoduje to, że DRY jest najskuteczniejszym antyperspirantem od NIVEA. Z przyjemnym, delikatnym pudrowym zapachem będziesz czuła się komfortowo w wielu wymagających życiowych sytuacjach.

 • Skuteczna ochrona testowana w rzeczywistych warunkach.
 • Silna antyperspiracyjna formuła Dual Active.
 • 48-godzinna ochrona antyperspirantu.
 • Nie zawiera alkoholu ani barwników.
 • Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
 • Antyperspirant dostępny jest również w kulce i sprayu.

MĘSKIE ANTYPERSPIRANTY DRY FRESH

Połączenie efektywności linii DRY z chęcią uzyskania przyjemnego i świeżego zapachu zaowocowało stworzeniem linii DRY FRESH. Nowoczesny i męski zapach zawiera aromatyczne i drzewne nuty połączone z jaśminem i cytrusami. Unikalna i silna formuła Dual Active gwarantuje skuteczną ochronę dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych tworząc jeden z najsilniejszych antyperspirantów na rynku od NIVEA

 • Skuteczna ochrona testowana w rzeczywistych warunkach.
 • Zawiera aromatyczne i drzewne nuty połączone z jaśminem i cytrusami.
 • Silna antyperspiracyjna formuła Dual Active.
 • 48-godzinna ochrona antyperspirantu.
 • Nie zawiera alkoholu.
 • Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

MĘSKIE ANTYPERSPIRANTY DRY IMPACT

Bez potu i przykrego zapachu przez cały dzień. Dzięki niezawodnej ochronie idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb, skóra pod pachami jest przyjemnie sucha. Lekki męski zapach i doskonała ochrona antyperspirantu. Dwuaktywna formuła powoduje że jest to najmocniejszy antyperspirant w portfolio NIVEA.

 • Skuteczna ochrona testowana w rzeczywistych warunkach.
 • Silna antyperspiracyjna formuła Dual Active.
 • 48-godzinna ochrona przed nadmiernym poceniem się i pielęgnacja NIVEA MEN.
 • Nie zawiera alkoholu.
 • Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
 • Antyperspirant dostępny jest również w sprayu.
Źródło artykułu:Informacja prasowa