Trwa ładowanie...
d8dauoe

Nowy hit chirurgii plastycznej – idealne sutki! Niebezpieczny trend w natarciu

Coraz więcej kobiet przestaje lubić swoje sutki i chętnie poddałyby się ich korekcji. Amerykańscy chirurdzy zgodnie twierdzą, że to będzie absolutny hit 2017 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy hit chirurgii plastycznej – idealne sutki! Niebezpieczny trend w natarciu
(123RF.COM)
d8dauoe

Jak informuje portal fpiec.pl, wszystko wskazuje na to, że jest to odwrotny skutek głośnej akcji "uwolnić sutki". Jej celem była walka z cenzurowaniem widoku nagiej, pełnej piersi, zarówno w sieci, jak i w miejscach publicznych. Tymczasem celebryci biorący udział w akcji przez odsłanianie swoich sutków, mogli wzbudzić chęć u żeńskiej części społeczeństwa na posiadanie dokładnie takich samych.

Lekarze współpracujący z Amerykańską Radą Chirurgii Plastycznej, twierdzą, że niewystarczające jest poprawienie samego kształtu piersi, czy ich powiększenie. Pacjentki klinik nie pokazują już tylko nosa, pupy, kształtu oczu czy piersi celebrytów. Chcą stać się również posiadaczkami idealnych sutków. Jak z kolorowych magazynów.

* Zobacz też: Jakie błędy popełniamy przy doborze biustonosza?*

Chirurgia plastyczna rozwija się niezwykle prężnie. O ile w przypadku problemów z bliznami, mocno odstającymi uszami, czy innymi wyraźnymi deformacjami mocno uprzykrzającymi życie jest to jak najbardziej zadowalające, o tyle w przypadku upodabniania się do kota, czy barbie czujemy, że granica została przekroczona. Zwłaszcza jeśli pragniemy wyglądać identycznie jak znana gwiazda albo… jej sutki.

d8dauoe

Podziel się opinią

Share

d8dauoe

d8dauoe