O romansie mało kto wiedział. Interweniował Karolak

O romansie mało kto wiedział. Interweniował Karolak

Maciej Musiał miał złamane serce
Maciej Musiał miał złamane serce
Źródło zdjęć: © AKPA
20.07.2023 10:20, aktualizacja: 20.07.2023 12:36

Maciej Musiał rzadko dzieli się z mediami informacjami na temat swojego życia prywatnego. Przy okazji jednego z ostatnich wydarzeń branżowych, postanowił jednak uchylić rąbka tajemnicy. Aktor opowiedział o dawnej miłości, za którą pojechał nawet do Londynu.

Maciej Musiał nie należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się zarówno z fanami, jak i mediami, szczegółami ze swojego życia. Ostatnio artysta zdradził jednak kilka tajemnic dotyczących jego złamanego serca. Mógł wówczas liczyć na wsparcie innego znanego aktora.

Maciej Musiał opowiedział o swoim zawodzie miłosnym

Maciej Musiał niewiele mówi o swojej obecnej dziewczynie. Wiadomo, że ma na imię Weronika, jednak na próżno szukać o niej innych informacji. Aktor w rozmowie ze "Światem Gwiazd" otworzył się jednak nieco na temat swojego pierwszego zawodu miłosnego.

Celebryta poznał wówczas dziewczynę, w której zakochał się bez pamięci na rodzinnych wczasach w Egipcie. Artysta przyznał, że po powrocie nie mógł przestać o niej myśleć. Ich częste spotkania nie były jednak możliwe przez odległość, która ich dzieliła. Okazuje się bowiem, że dziewczyna na co dzień mieszkała w Londynie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sprawy w swoje ręce postanowił wiec wziąć Tomasz Karolak, z którym artysta grał wspólnie w serialu "Rodzinka.pl". "Kupił mi bilet, kupił mi hotel i polecieliśmy razem do tego Londynu, żebym ja mógł się z nią spotkać" - zdradził portalowi Maciej Musiał.

Niestety podróż nie skończyła się dla niego dobrze. Brytyjka, w której zaledwie pół roku wcześniej zakochał się młody aktor, znalazła bowiem szczęście u boku kogoś innego.

Maciej Musiał zdradził, która kobieta jest najpiękniejsza

Maciej Musiał nie publikuje zdjęć swojej dziewczyny w mediach społecznościowych. Jeśli już pojawiają się jakieś fotografie, to nie widać na nich twarzy jego wybranki. Aktor przyznał też, że nie zamierza wystąpić z nią na okładce żadnego z pism, na co często decydują się gwiazdy.

W rozmowie ze "Światem Gwiazd" celebryta zdradził jednak, która z kobiet jest jego zdaniem najpiękniejsza. Celebryta przyznał, że prawdziwym ideałem jest dla niego jego mama, Anna Markiewicz-Musiał.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta