Trwa ładowanie...
d4fm6l8
O tej nastolatce mówi cała Polska. Wszystko przez wystąpienie w Sejmie
x-news/Dzień Dobry TVN
Ludzie
Magdalena Drozdek

O tej nastolatce mówi cała Polska. Wszystko przez wystąpienie w Sejmie

Karolina Wójcicka podczas XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży wygłosiła bardzo emocjonalne przemówienie. Nastolatka ostro skrytykowała obecną władzę. Z jakim odbiorem spotkała się tuż po wystąpieniu, opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". Czy myśli o karierze politycznej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4fm6l8

- Nie podoba mi się naginanie demokracji, wprowadzanie ogólnego chaosu, decydowanie za kobiety w kwestiach ich moralności czy podważanie opinii organów Unii Europejskiej, ale przede wszystkim, propagowanie postawy nacjonalistycznej – grzmiała kilka dni temu z sejmowej mównicy.

Wójcicka skończyła swoją wypowiedź mocnym akcentem: „Nie mam czerwonej kartki, ale mam konstytucję” i pokazała tom ustawy zasadniczej. Nagranie jej wypowiedzi szybko zrobiło furorę w internecie. Tylko na Youtubie obejrzało je ponad 300 tys. osób.

d4fm6l8

Karolina na co dzień uczy się w liceum w Kaliszu. Przyznaje, że dzień po obradach, nie poszła do szkoły, bo czuła się przytłoczona szumem w mediach wokół jej osoby. Wszyscy pytali, czy chce w przyszłości zostać politykiem. Trzeba przyznać, po takich wystąpieniu odnalazłaby się bez problemu. Licealistka ma jednak na siebie zupełnie inne plany.

Get the look

d4fm6l8

Podziel się opinią

Share

d4fm6l8

d4fm6l8