Gwiazdy"O urodzinach męża przypomina mi mój zespół". Ewa Chodakowska obchodzi piątą rocznicę ślubu

"O urodzinach męża przypomina mi mój zespół". Ewa Chodakowska obchodzi piątą rocznicę ślubu

"O urodzinach męża przypomina mi mój zespół". Ewa Chodakowska obchodzi piątą rocznicę ślubu
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Katarzyna Chudzik
09.09.2018 15:17, aktualizacja: 10.09.2018 08:36

Ewa Chodakowska obchodzi właśnie piątą rocznicę ślubu cywilnego. Chociaż obchodzi to za dużo powiedziane – o rocznicy przypomniała jej fanka. "Wielki dzień, a właściwie to żadne WOW... zwyczajnie zapomnieliśmy o naszej uroczystości" – napisała trenerka na swoim Instagramie.

Helena, fanka Chodakowskiej, wysłała swojej idolce życzenia. "Z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają. Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie! Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, otoczeni ludźmi, których kochacie, silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia - nierozłączni! Ewuniu wszystkiego najlepszego w kolejną rocznicę ślubu dla Ciebie i Lelka"- napisała fanka. - "Dziękuję kochana za przypominajkę" – odpisała jej trenerka Polek.

Postanowiła również podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi pamiętania o ważnych datach ze wspólnego życia. Wyjaśniła, że zna pary, których męskie połówki zapominają o rocznicach, a te damskie reagują na podobną ignorancję smutkiem, wściekłością, obrażeniem się. "To, że nie pamięta, nie znaczy, że już mu nie zależy. My kierujemy się często emocjami, lubimy wspominać, marzyć. Mężczyźni są bardziej pragmatyczni, konkretni. Różnimy się od siebie, ale to nie znaczy, że ich miłość jest gorsza od naszej, a nasza lepsza. Inaczej ją okazujemy i na inne rzeczy zwracamy uwagę" - wytłumaczyła fankom, używając do tego wielu nieuzasadnionych wielokropków.

"U nas tego problemu nie ma, bo pod tym względem jesteśmy identyczni. Kiedy zbliżają się moje urodziny, przypominam mężowi: 'za tydzień mam urodziny, zaskocz mnie'. O urodzinach męża przypomina mi mój zespół w firmie, bo mąż sam by się nie upomniał. Natomiast o naszych wspólnych ważnych datach, przypominacie mi WY! Czy to znaczy, ze za mało się kochamy? BA! Raczej kochamy się cały czas tak samo mocno, bez okazji" – napisała.

Życzymy Ewie Chodakowskiej i Lefterisowi Kavoukisowi wszystkiego najlepszego z okazji piątej rocznicy ślubu cywilnego! I informujemy, że już 25 września wypada im rocznica ślubu kościelnego. Zapisujcie sobie w kalendarzu – ktoś im musi o tym przypomnieć.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także