Trwa ładowanie...

Odnalazł biologiczną siostrę po 30 latach. Miała dla niego zaskakującą propozycję

Mark MacDonald dowiedział się, że jest adoptowany, gdy miał 16 lat. Nie myślał jednak o odnalezieniu biologicznej rodziny. Wszystko zmieniło się, gdy okazało się, że nie może mieć dzieci.

Mark MacDonald odnalazł biologiczną rodzinę po 30 latachMark MacDonald odnalazł biologiczną rodzinę po 30 latachŹródło: Facebook Mark MacDonald, fot: Mark MacDonald
d2oq3i4

Mark MacDonald to 49-letni profesor z Portland. Przez swoich rodziców został adoptowany już jako niemowlę. Mężczyzna poznał prawdę o swoim pochodzeniu jako nastolatek. Nie interesował się jednak swoją biologiczną rodziną. Kilka lat temu na niego i jego żonę spadła druzgocąca wiadomość. Okazało się, że nie mogą zostać rodzicami. Wtedy Mark postanowił odszukać rodziców i rodzeństwo. Gdy ją w końcu odnalazł, stało się coś zaskakującego.

Nerwowe poszukiwania

Mark pochodzi z Kanady. Biologicznej rodziny szukał przez instytucje publiczne. Jak sam wspomina, proces był bardzo powolny. W końcu odebrał wyczekiwany telefon. Znaleziono jego mamę, która wyraziła chęć spotkania. Okazało się także, że jest ona w związku z jego biologicznym ojcem, z którym ma jeszcze trójkę dzieci.

Po siedmiu tygodniach rozmów online, Mark postanowił w końcu odwiedzić swoją rodzinę.

d2oq3i4

"Byli dla mnie obcy, ale czułem się z nimi świetnie" - wspomina na łamach magazynu "People".

Zaskakująca propozycja

Mark wyjątkowo dobry kontakt złapał ze swoją siostrą, Rachel. Kilka tygodni po pierwszym spotkaniu kobieta postanowiła odwiedzić brata w Oregonie. Wiedziała, że brat i szwagierka nie mogą mieć dzieci i szukają surogatki. Postanowiła im pomóc i zaoferowała, że ona urodzi ich dziecko. Para zgodziła się bez zastanowienia. W 2008 r. na świat przyszły bliźniaczki Alaska Rachel and Zoe Rachel. Teraz, gdy dziewczynki są już nastolatkami, mężczyzna postanowił opisać historię niezwykłej relacji w książce. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Australia, zobacz zwiastun 2 sezonu!

d2oq3i4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oq3i4