Trwa ładowanie...

Odszedł kolejny aktor "Świata według Kiepskich". Przyjaciele pożegnali go wzruszającymi słowami

Na ekipę "Świata według Kiepskich" spadł kolejny cios. Niespodziewanie wczoraj odszedł Stanisław Wolski, aktor związany z wrocławskim Teatrem Kalambur.

Share
Zmarł aktor Stanisław Wolski
Zmarł aktor Stanisław WolskiŹródło: Facebook, Teatr Kalambur
d48o9gm

Stanisław Wolski był nie tylko aktorem serialowym, ale przede wszystkim uwielbianym aktorem teatralnym. Miał wielki dorobek artystyczny. Był animatorem kultury, autorem piosenek, przedstawień ulicznych i happeningów. Zagrał w takich produkcjach jak: "Wojna polsko-ruska" , "Mała Moskwa", "Pierwsza miłość", "Przygody psa Cywila", "Tancerze". Przyjaciele nie mogą się pogodzić z jego odejściem.

- Stasiu Wolski odszedł od nas dziś rano. Nie wiemy, co więcej można w tej chwili napisać. Brak słów, brak nam Go będzie - czytamy na stronie teatru.

Klątwa "Kiepskich"

 Na przestrzeni ostatnich lat pożegnaliśmy wielu odtwórców kultowych ról ze "Świata według Kiepskich". W 2019 r. zmarła Zofia Czerwińska, czyli Wisława Malinowska. W październiku odszedł Dariusz Gnatowski, nieodżałowany Boczek, a kilka miesięcy po nim Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch. Widzowie uważają, że bez tych bohaterów, serial nie ma racji bytu.

d48o9gm

Ostatnia rozmowa

Stanisław Wolski dzień przed śmiercią rozmawiał z kolegami.

- Rozmawialiśmy jeszcze wczoraj wieczorem. Umawialiśmy się na dziś na telefon, na spotkanie wreszcie, może gdzieś w parku… Jak zwykle żartował, miał pomysły, plany. Dziś rano dowiedzieliśmy się, że już ich nie zrealizuje.

Paweł Kukiz o komisji do spraw pedofilii. "Proszę mi pokazać osiągnięcia"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d48o9gm

Podziel się opinią

Share
d48o9gm
d48o9gm