Trwa ładowanie...
d1jq9tm

Okładka brytyjskiego Vogue. Zwykli ludzie, którzy zostali bohaterami

Lipcowy numer magazynu modowego "British Vogue" ukaże się z fotografiami bohaterów z pierwszej linii frontu. Na tym jednak nie koniec!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okładka magazynu "British Vogue"
Okładka magazynu "British Vogue" (Facebook)
d1jq9tm

Lipcowy "British Vogue" poświęcony jest osobom, które w szczytowym momencie pandemii, włożyły uniformy i w obliczu niebezpieczeństwa dzielnie pracowały. Redaktorka Olivia Marks spotkała się z maszynistą, położną ze szpitala Homerton i sprzedawczynią z supermarketu. Trio bohaterów pojawiło się na pierwszej stronie magazynu. Stanęli przed obiektywem Jamiego Hawkeswortha.

Lokalni bohaterowie

"Nie jestem bohaterem, ale jestem dumny z bycia maszynistą i zasadniczej roli, jaką odgrywamy podczas pandemii. Nasze usługi są niezwykle ważne, aby Londyn poruszał się przez te niespotykane dotąd czasy i zapewniał bezpieczeństwo, aby pracownicy mogli dotrzeć tam, gdzie powinni być" - powiedział maszynista Narguis Horsford.

Facebook.com

"Mam nadzieję, że nie zostaniemy zapomniani. Powrót do "normalności" byłoby krokiem w złym kierunku. Mamy nadzieję, że ta pandemia przyniesie pozytywne zmiany oraz nową i ulepszoną normę, zarówno dla personelu medycznego, jak i dla pracowników innych usług" - dodała położna Rachel Millar.

Facebook

"Wcześniej moja praca nie była czymś tak wielkim. Ale teraz wydaje się, że jesteśmy ważni. Musimy tu być, niezależnie od tego, co dzieje się na świecie. Teraz to więcej niż praca" - podkreśliła asystentka w supermarkecie Anisa Omar.

Facebook.com
d1jq9tm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1jq9tm

Podziel się opinią

Share

d1jq9tm

d1jq9tm