Blisko ludziOkładka brytyjskiego Vogue. Zwykli ludzie, którzy zostali bohaterami

Okładka brytyjskiego Vogue. Zwykli ludzie, którzy zostali bohaterami

Okładka brytyjskiego Vogue. Zwykli ludzie, którzy zostali bohaterami
Źródło zdjęć: © Facebook
Dominika Czerniszewska
02.06.2020 07:46, aktualizacja: 02.06.2020 10:01

Lipcowy numer magazynu modowego "British Vogue" ukaże się z fotografiami bohaterów z pierwszej linii frontu. Na tym jednak nie koniec!

Lipcowy "British Vogue" poświęcony jest osobom, które w szczytowym momencie pandemii, włożyły uniformy i w obliczu niebezpieczeństwa dzielnie pracowały. Redaktorka Olivia Marks spotkała się z maszynistą, położną ze szpitala Homerton i sprzedawczynią z supermarketu. Trio bohaterów pojawiło się na pierwszej stronie magazynu. Stanęli przed obiektywem Jamiego Hawkeswortha.

Lokalni bohaterowie

"Nie jestem bohaterem, ale jestem dumny z bycia maszynistą i zasadniczej roli, jaką odgrywamy podczas pandemii. Nasze usługi są niezwykle ważne, aby Londyn poruszał się przez te niespotykane dotąd czasy i zapewniał bezpieczeństwo, aby pracownicy mogli dotrzeć tam, gdzie powinni być" - powiedział maszynista Narguis Horsford.

Obraz
© Facebook.com

"Mam nadzieję, że nie zostaniemy zapomniani. Powrót do "normalności" byłoby krokiem w złym kierunku. Mamy nadzieję, że ta pandemia przyniesie pozytywne zmiany oraz nową i ulepszoną normę, zarówno dla personelu medycznego, jak i dla pracowników innych usług" - dodała położna Rachel Millar.

Obraz
© Facebook

"Wcześniej moja praca nie była czymś tak wielkim. Ale teraz wydaje się, że jesteśmy ważni. Musimy tu być, niezależnie od tego, co dzieje się na świecie. Teraz to więcej niż praca" - podkreśliła asystentka w supermarkecie Anisa Omar.

Obraz
© Facebook.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta