Blisko ludziOkrzyknięto je najpiękniejszymi bliźniaczkami. Sprawdziliśmy, jak wyglądają aktualnie

Okrzyknięto je najpiękniejszymi bliźniaczkami. Sprawdziliśmy, jak wyglądają aktualnie

Zostały uznane najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie
Zostały uznane najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie

30.03.2022 10:35, aktual.: 30.03.2022 12:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Siostry Ava i Leah Clements mają profil na Instagramie, który obserwuje ponad 1,8 mln osób. Popularność zyskały dzięki mamie, która zauważyła, że są bardzo fotogeniczne i kochają pracę przed obiektywem. Dziś dziewczęta są modelkami, które mają na koncie współprace z wieloma popularnymi markami. Jak wyglądają obecnie?

Ava i Leah przyszły na świat 7 lipca 2010 roku. Ich mama Jagi na przestrzeni lat udzieliła wielu wywiadów, w których podkreślała, że od początku wzbudzały zachwyt otoczenia. Kobieta dostawała komplementy, że ma piękne córeczki. Wiele osób sugerowało, że powinny rozpocząć karierę w modelingu. Choć wizja była kusząca i rodzina dostała oferty współpracy, Jagi uznała, że bliźniaczki są za małe na karierę. Dziewczęta same zdecydowały, że chcą się "bawić" w modelki w wieku 7 lat.

Siostry Ava i Leah Clements

Amerykańskie influencerki dziś mają wielu fanów na Instagramie, a w swoim portfolio również współpracę z takimi markami jak American Girl, Janie and Jack, Claires, Skechers, Old Navy, Lands End, Nike, Disney, Hurley, Mattel czy Target. Mało tego, projektują ubrania.

Z głową wykorzystują swoją popularność. Jak wspomnieliśmy, na Instagramie zgromadziły ogromną społeczność, ich zdjęcia lajkują dziesiątki tysięcy osób.

Krytyka

W trakcie kariery matka bliźniaczek wielokrotnie spotykała się z krytyką. Zarzucano jej, że wykorzystuje swoje córki do zarabiania pieniędzy. Komentowano również, że na zdjęciach dziewczynki nie wyglądają na tryskające radością i szczęściem. Pisano, że rodzice zabierają im dzieciństwo. Ze wszystkich zarzutów mama bliźniaczek się tłumaczyła. Mówiła, że niektóre sesje wymagają specjalnej oprawy i poważnej miny. Zapewniła, że nie działa przeciwko swoim córkom.

W 2019 roku ponadto rodzina przeżyła poważny kryzys. U ich ojca dziewczynek zdiagnozowano białaczkę i chłoniaka. Na szczęście udało mu się odzyskać zdrowie, córki nawiązały też kontakt z fundacją DKMS.

Dojrzałość

Siostry Ava i Leah Clements mają prawie po 12 lat. Ich powierzchowność się zmieniła, wydoroślały. Najnowsze zdjęcia na ich profilu ukazują, jaką przeszły przemianę. Wiele osób kojarzy je jako małe dziewczynki, a to już dorastające małe kobiety.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)