Trwa ładowanie...
d141any

Olga Bołądź zadbała o bezpieczeństwo syna. Nawiązała tym do znanej kampanii

Niedawno Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie opublikowała szokujące zdjęcia, jak kierowcy widzą pieszych na drogach. Po tej kampanii Olga Bołądź postanowiła zadbać o bezpieczeństwo syna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Bołądź nawiązała do kampanii społecznej
Olga Bołądź nawiązała do kampanii społecznej (ONS.pl)
d141any

Do Polski zdecydowanie przyszła jesień. Jest to ciężki okres szczególnie dla kierowców. Zmrok i opady atmosferyczne skutecznie zmniejszają widoczność na drogach. Nie pomaga również fakt, że większość naszego społeczeństwa zapomina o odblaskach. W ciemnych ubraniach stajemy się niewidoczni na przejściach dla pieszych. Kampania Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie miała uświadomić niebezpieczeństwo, jakie płynie z zapominalstwa. Szczególnie narażone są na to dzieci.

Kampania Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie Facebook.com
Kampania Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie (Facebook.com)
Kampania Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie Facebook.com
Kampania Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie (Facebook.com)
d141any

Olga Bołądź wzięła sobie akcję społeczną do serca i zadbała o bezpieczeństwo syna. Zaopatrzyła go w odblaskową kurtkę, dzięki której chłopiec jest widziany z daleka na drodze. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie dziecka z podpisem: " Bruno wieczorem. Odblaskowa kurtka. Kierowca nie jest w stanie nie zauważyć mojego dziecka". Tym wpisem dała świetny przykład dbania o bezpieczeństwo dzieci na drogach.

Wpis Olgi Bołądź Instagram.com
Wpis Olgi Bołądź (Instagram.com)

Akacja została opublikowana 1 października, wtedy obchodzimy ogólnopolski dzień odblasków. Zdjęcia promujące akcje wzbudziły wiele kontrowersji. Post komendy został udostępniony ponad 900 razy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d141any

Zobacz także: Zrezygnowała z posiadania dzieci ze względu na ekologię. Aktywistka wyjaśnia powody

d141any

Podziel się opinią

Share
d141any
d141any