GwiazdyOlga Frycz pokazała zdjęcie z dzieckiem. Post skomentowała Sonia Bohosiewicz

Olga Frycz pokazała zdjęcie z dzieckiem. Post skomentowała Sonia Bohosiewicz

Olga Frycz pokazała zdjęcie z dzieckiem. Post skomentowała Sonia Bohosiewicz
Źródło zdjęć: © ONS.pl
09.10.2018 16:47

Olga Frycz to stylowa mama. Zauważyła to również koleżanka gwiazdy, Sonia Bohosiewicz. "Ja po pierwszym miesiącu starałam się pamiętać, żeby rano umyć zęby" – napisała

Olga Frycz to świeżo upieczona mama. Ostatnio gwiazda udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie ze spaceru z maluchem. Trzeba przyznać, że macierzyństwo służy aktorce. Frycz postawiła na modny w tym sezonie beżowy płaszcz, który połączyła z luźnymi spodniami. Zauważyła to również koleżanka gwiazdy Sonia Bohosiewicz, która przy okazji wspomniała, jak wyglądały jej pierwsze dni po urodzeniu dziecka. "Włosy umyte, stylizacja, zdjęcie ze spacerku, czyli już ogarniasz. Gratulacje! Ja po pierwszym miesiącu starałam się pamiętać, żeby rano umyć zęby" – napisała.

Okazuje się jednak, że nie wszystko jest tak kolorowe, na jakie wygląda na zdjęciach. Do komentarza Bohosiewicz odniosła się Frycz, która zapewniła, że "nie ogarnia" wielu rzeczy. "Staram się, jak mogę, przynajmniej pamiętać o włosach i zębach. Jakoś łatwiej to ogarniać, jak moja mama jest w pobliżu. Natomiast kompletnie nie ogarniam fotelików, wózków, składania, rozkładania, przypinania, regulowania itd. Dlatego jeżdżę komunikacją miejską, żeby nic nie montować i demontować" – odpowiedziała aktorka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta