GwiazdyOmenaa Mensah w bikini. Zdjęcie zrobił jej mąż. Kim jest Rafał Brzoska?

Omenaa Mensah w bikini. Zdjęcie zrobił jej mąż. Kim jest Rafał Brzoska?

Omenaa Mensah
Omenaa Mensah
Źródło zdjęć: © ONS.pl
25.07.2020 13:56

Popularna pogodynka Omenaa Mensah spędza wakacje na greckiej wyspie Mykonos. To tam świętuje swoje 40. urodziny. Z tej okazji partner Omeny, Rafał Brzoska zrobił jej zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Pokusił się też o podpis. Co napisał?

Popularna telewizyjna pogodynka wyjechała razem ze swoim mężem, Rafałem Brzoską na Mykonos. Patrząc na ich wspólne fotografie, od razu widać, że tworzą szczęśliwą i zgraną parę. Z okazji 40. urodzin Omeny ukochany zrobił jej piękne zdjęcie w bikini.

Kim jest mąż Omeny Mensah?

Omenaa Mensah bardzo rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Po raz pierwszy pojawiła się oficjalnie z ukochanym na charytatywnym balu TVN w 2018 roku, czyli dopiero rok po narodzinach ich syna, Vincenta. Nie zrobili sobie jednak wspólnego zdjęcia na ściance, lecz dopiero po tym, jak zniknęli fotografowie. W 2019 roku Omenaa Mensah potwierdziła swój ślub z Rafałem Brzoską.

Rafał Brzoska to znany ekonomista, przedsiębiorca, współwłaściciel i prezes międzynarodowej Grupy Kapitałowej Integer.pl. W 2006 roku założył firmę InPost i zorganizował w Polsce sieć samoobsługowych paczkomatów. Nieprzerwanie od 2011 roku znajduje się na liście najbogatszych Polaków.

"On jest bardzo podobny do mnie, tylko że jest mężczyzną. Na wielu płaszczyznach się zgadzamy, patrzymy w tym samym kierunku. Jesteśmy w takim wieku, w którym dokładnie wiemy, czego nie chcemy. (...) Ujął mnie dobrocią, wrażliwością, tym, jaka ja byłam dla niego ważna" – tak Omenaa Mensah opisała męża w wywiadzie dla portalu plejada.pl.

"Kobieta po 40-tce od jutra. Nie mogę się doczekać" – napisała pod zdjęciem pogodynka. Wyjaśniła, że autorem tych słów i samego zdjęcia jest jej mąż. Na fotografii gwiazda ma na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy w czarno-białe pasy oraz "kocie" okulary.

Pod postem posypały się życzenia urodzinowe od fanów i zachwyty nad jej piękną sylwetką. "Omenaa chyba powinnaś napisać po 30", "HOT", "Zdrowia i proszę być szczęśliwą!" – pisali.

Źródło artykułu:WP Kobieta