GwiazdyOna stoi za Anną Lewandowską. Aleksandra Dec to prawa ręka i przyjaciółka

Ona stoi za Anną Lewandowską. Aleksandra Dec to prawa ręka i przyjaciółka

Ona stoi za Anną Lewandowską. Aleksandra Dec to prawa ręka i przyjaciółka
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz

17.05.2018 12:03, aktual.: 17.05.2018 18:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Starej Wsi trwa słynny obóz Anny Lewandowskiej. Na zdjęciach i filmikach stamtąd można dostrzec osobę, bez której trenerce mogłoby być ciężko - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nazywa się Aleksandra Dec i mogłaby robić podobną karierę jak jej przyjaciółka. Ale stoi obok.

Przyjaciółka z maty
Anię Lewandowską znają wszyscy. Długo przed zamążpójściem i osiągnięciem statusu "trenerki wszystkich Polek" była reprezentantką Polski w karate. Na macie walczyła obok Aleksandry Dec. Znają się przynajmniej dekadę. Ania, wtedy jeszcze Stachurska, osiągała sukcesy w kumite i kata. To układy prezentujące techniki tej sztuki walki. Ola natomiast wybijała się w en-bu, czyli konkurencji dwójek sportowych w układzie: kobieta / mężczyzna i mężczyzna / mężczyzna. Obie zdobywały medale, jednocześnie zacieśniając przyjaźń.

Co stało się później z Anią, wiadomo. Ola wybrała natomiast inną drogę. Opuściła reprezentację i stała się specjalistką od marketingu. W rodzinnej Łodzi miała własną agencję doradczą. Na stronie HealthyPlanByAnn czytamy, że ma kilkunastoletnią praktykę w planowaniu, organizacji i realizacji eventów. Lewandowska postanowiła to wykorzystać i zaprosiła przyjaciółkę do współpracy.

Mówi się, że lepiej nie mieszać życia zawodowego z prywatnym. Dec i Lewandowska to chyba wyjątki od tej reguły.

*Za Anią *
Aleksandra to ładna blondynka, wydaje się sympatyczną i wesołą osobą - takie wrażenie można odnieść, patrząc na jej instagramowy profil. Śledzi ją 21 tys. osób. Pod głównym zdjęciem, wykonanym przez ulubioną fotografkę Lewandowskiej - Martę Wojtal, czytamy: "Marketing & Event Manager. Ex Polish National Representative. Healthy Team. Sportera OCR Team. Joga Lover".

Profil manager zalewają wspólne fotografie z Anią. Widać, że są ze sobą naprawdę blisko. Mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Ich przyjaźń z roku na rok jest silniejsza – Dec towarzyszyła Lewandowskiej w najważniejszych życiowych momentach.

Ola była świadkiem rozkwitu jej związku z Robertem, wspierała ją, gdy kolorowa prasa donosiła o nieprawdziwej ciąży i nawet zażartowała z plotek. Jak? Zrobiła sobie zdjęcie ze słynną parą i podpisała je tak: "Państwo Lewandowscy i ich córeczka". Był sierpień 2016 r. W 2017 manager współorganizowała baby shower trenerki.

*Życie poza świecznikiem *
Dec na co dzień działa w teamie Healthy Plan By Ann. Sukces marki, jaką bez wątpienia jest trenerka, to również jej sukces.

Kiedy dzwonimy do Dec, odbiera po pierwszym sygnale. Zaraz zaczyna trening na obozie w Starej Wsi. Dziwi się, że o niej piszemy. – Odezwę się w wolnej chwili – obiecuje, gdy prosimy o rozmowę. Aleksandra jest w pracy, uczy karate i rozciągania mięśni przed i po treningu. Ostatnio wzięła udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami. I wygląda na to, że czuje się spełniona u boku Lewandowskiej. Ostatecznie nie udaje nam się porozmawiać. Rozmawiamy za to z Edytą Litwiniuk, prywatnie koleżanką Ani, zawodowo współorganizatorką jej warsztatów Healthy Ciąża.

– To, co je łączy, to coś wspaniałego – mówi nam o przyjaźni Dec i Lewandowskiej Litwiniuk. – To niesamowite, jak mimo natłoku obowiązków, wielu złożonych projektów, codziennej gonitwy, dziewczyny pozostają świetnymi przyjaciółkami – zaznacza. Dodaje, że Aleksandra jest fantastyczną dziewczyną, sportowcem i managerem. – Doskonale się uzupełniają. Obie są profesjonalistkami i do perfekcji doprowadzają każde przedsięwzięcie – stwierdza Litwiniuk.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także