Oni zapłacą za leki twojego dziecka i dostarczą je do domu

Oni zapłacą za leki twojego dziecka i dostarczą je do domu
Źródło zdjęć: © Pixabay.com

06.12.2018 12:56, aktual.: 10.12.2018 17:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Takiej oferty na polskim rynku ubezpieczeniowym jeszcze nie było. Do tego, że choroba dziecka to zawsze kłopot, nie trzeba przekonywać żadnej mamy ani żadnego taty. Najpierw spotkanie z lekarzem, potem wyprawa do apteki. Pierwszy krok jest konieczny, ale od wizyty w aptece może wybawić rodziców ubezpieczenie. LINK4 Mama nie tylko odbierze z zrealizuje receptę, ale też zapłaci za leki.

A to nie koniec. – Nie tylko odbierzemy od rodziców wypisaną przez lekarza receptę, wykupimy leki i zapłacimy za nie, ale też dostarczymy leki do domu. Jeśli zajdzie taka konieczność znajdziemy, opłacimy i dowieziemy także niezbędny sprzęt rehabilitacyjny – wyjaśnia Joanna Talaśka z LINK4. W przypadku zakupu leków ubezpieczyciel pokryje rachunek do 250 złotych. Jeśli chodzi o sprzęt rehabilitacyjny, to zorganizuje i pokryje jego koszty aż do tysiąca złotych. Z obydwu usług można korzystać do 4 razy w ciągu roku, na który wykupiona jest polisa. Pakiet "Szybka Pomoc" kosztuje tylko 30 złotych za cały rok ochrony.

LINK4 Mama to ubezpieczenia dla dzieci do 18 roku życia i rodziców wypracowane wspólnie z rodzicami. – Szczerze i bardzo długo rozmawialiśmy z mamami, o tym czego się boją. LINK4 Mama to kompleksowa i bardzo praktyczna odpowiedź na te strachy. Tworząc tę ofertę przyświecało nam hasło "Nie bój się bać. Każda mama tak ma". Chcemy oswajać strachy i pomagać rodzicom i ich dzieciom – tłumaczy Talaśka. Ambasadorka LINK4 Mama jest Paulina Krupińska-Karpiel, modelka, Miss Polonia, ale przede wszystkim mama dwójki dzieci.

W ramach pakietu LINK4 Mama ubezpieczona mama może także skonsultować się m. in. z położną, psychologiem, a nawet prawnikiem. Pakiet LINK4 Mama daje również możliwość czuwania przy chorym dziecku w szpitalu. Ubezpieczyciel pomoże zorganizować i opłaci łóżko dla mamy lub dla innego ubezpieczonego opiekuna w tym samym szpitalu, a gdy to nie będzie możliwe, pokryje koszty noclegu w pobliskim hotelu (do tysiąca złotych).

LINK4 Mama to także możliwość zorganizowania i opłacenia przez ubezpieczyciela korepetycji dla dziecka, które z powodu nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania nie mogło chodzić do szkoły przez więcej niż 7 dni. LINK4 Mama to także dostęp do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zarówno w szkole, jak i na zajęciach pozaszkolnych. Ubezpieczenie NNW zaczyna się już o 42 złotych za rok ochrony dziecka.

Pełna oferta ubezpieczenia LINK4 Mama oraz ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są na stronie www.link4mama.pl, a ubezpieczenie można kupić dzwoniąc pod numer 604 14 14 14, albo u agentów.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także