ycipk-nyvcpg

Owsiak wystąpił w programie małego pacjenta. To prawdopodobnie najciekawszy wywiad, którego udzielił

Kacper ma 10 lat, mimo kłopotów ze zdrowiem, nie rezygnuje z pasji. Prowadzi kanał w serwisie YouTube, a jednym z jego największych marzeń było spotkanie z Jurkiem Owsiakiem, bo właśnie dzięki niemu mały pacjent mógł wielokrotnie korzystać ze sprzętu z serduszkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jurek Owsiak z Kacprem
Jurek Owsiak z Kacprem (Youtube.com)
ycipk-nyvcpg

Kacper Kozioł nie bał się zadać żadnego pytania. Młodemu dziennikarzowi udało się wyciągnąć z prezesa WOŚP informacje, o których nikt nie miał pojęcia.

- O czym pan marzył, jak był pan dzieckiem i czy się spełniło?

W odpowiedzi na to pytanie Jurek Owsiak opowiedział historię z dzieciństwa, gdy chodził do kina na Czerniakowie i zawsze chciał mieć fotosy, prezentujące najnowsze premiery, które wisiały za gablotą. Raz zauważył, jak pracownik kina wyrzuca je do śmieci. Od tego momentu zapragnął być śmieciarzem. - Chciałem pracować w firmie, która ma dostęp do takich wspaniałości.

ycipk-nyvcpg

Dowiadujemy się też, że najważniejsza dla Jurka jest radość. Że gdyby spotkał kosmitów, od razu wyciągnąłby do nich rękę w geście pokoju, później zaproponowałby coś do picia i jedzenia. Że gdyby przez jeden dzień mógł być kimś innym, zostałby władcą świata i zatopił w lawinie wszystko, co niesie śmierć. I że najbardziej nie lubi w sobie pesymistycznych myśli, które czasami go dopadają.

Kacprowi udało się oczarować internautów, którzy z entuzjazmem komentują jego nagranie - "Świetny wywiad!", "Dałeś radę młody!" "Trzymaj tak dalej!" - piszą zachwyceni.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-nyvcpg

ycipk-nyvcpg
ycipk-nyvcpg