Pamiętacie Karolinę z "Big Brothera". Dziś już jest babcią

Pamiętacie Karolinę z "Big Brothera". Dziś już jest babcią

Karolina Pachniewicz
Karolina Pachniewicz
Źródło zdjęć: © AKPA
27.09.2023 07:58, aktualizacja: 27.09.2023 11:00

Karolina Pachniewicz miała jedynie 21 lat, gdy pojawiła się w programie "Big Brother". Po zakończeniu show zdecydowała się na wyjazd z kraju i - jak się okazuje - szczęście odnalazła w Wielkiej Brytanii.

Pierwsza edycja "Big Brothera" cieszyła się ogromną popularnością, a kolejne odcinki pokazujące losy uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata przyciągały przed telewizory tysiące Polaków.

Swoje pięć minut mieli wtedy m.in. Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak, Piotr Lato, Klaudiusz Ševković i Piotr Gulczyński, czyli słynny Gulczas. Zainteresowaniem cieszyła się też najmłodsza uczestniczka edycji - 21-letnia wtedy Karolina Pachniewicz.

Losy po "Big Brotherze"

Po zakończeniu programu Pachniewicz sporadycznie pojawiała się w telewizji. Wraz z innymi uczestnikami wspomnianego reality show wystąpiła m.in. w filmie "Gulczas, a jak myślisz?" - filmie, który swój tytuł zawdzięczał jej wypowiedzi z programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W "Big Brotherze" poznała Grzegorza Mielca i przez pewien czas byli parą. Związek jednak nie przetrwał próby czasu, a Pachniewicz ostatecznie nie zdecydowała się na kontynuację kariery telewizyjnej i po pewnym czasie zniknęła z show-biznesu.

Karolina Pachniewicz. Jak dziś wygląda jej życie?

Po zakończeniu medialnej kariery Pachniewicz postanowiła wyjechać za granicę. Wybór padł na Wielką Brytanie, gdzie żyje do dziś. Kobieta jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje zdjęcia. Wiadomo m.in., że ma dwa pieski i chętnie podróżuje po świecie.

Odnalazła też miłość i - jak wynika z publikowanych przez nią zdjęć na Instagramie - 43-latka jest już babcią. Urocza dziewczynka, która pojawiła się na fotografiach Pachniewicz okazuje się być wnuczką partnera kobiety - Davida.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta