Gwiazdy"Pamiętniki wampirów" doprowadzają Iana Somerhaldera do łez

"Pamiętniki wampirów" doprowadzają Iana Somerhaldera do łez

"Pamiętniki wampirów" doprowadzają Iana Somerhaldera do łez
Źródło zdjęć: © AFP

27.08.2013 15:13, aktual.: 27.08.2013 21:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ian Somerhalder, gwiazdor "Pamiętniki wampirów", przyznaje, że niektóre ze scen serialu są bardzo brutalne i mają na niego ogromny emocjonalny wpływ.

Ian Somerhalder, gwiazdor "Pamiętniki wampirów", przyznaje, że niektóre ze scen serialu są bardzo brutalne i mają na niego ogromny emocjonalny wpływ.
- Nawet przez sekundę nie myślcie, że to sama sielanka - mówi aktor. - Czasami to naprawdę boli. Wiele z przeżyć Damona ma na mnie wpływ katartyczny. To nie zawsze jest miłe.

- Najprościej rzecz ujmując, cały czas zamulasz wodę. Musisz czerpać z różnych doświadczeń swojego życia, nie zawsze tych dobrych. To forma terapii, za którą dostaje się pieniądze.

- To nie zawsze jest zabawa - dodaje gwiazdor. - Niektóre ze scen są naprawdę brutalne. Po ich nakręceniu schodzę z planu i płaczę przez dziesięć minut. Na tym jednak polega aktorstwo. Robię to każdego dnia. To dość dziwne.

Przypomnijmy, że "Pamiętniki wampirów" opowiadają o losach licealistki rozdartej pomiędzy uczuciem do dwóch braci-wampirów. Poza Somerhalderem w głównych rolach występują Nina Dobrev i Paul Wesley. W obsadzie młodzieżowego cyklu znajdują się ponadto Steven R. McQueen, Candice Accola, Zach Roerig, Kat Graham i Michael Trevino.

Piąty sezon serialu powróci na antenę amerykańskiego CW 10 października.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także