Trwa ładowanie...
d3xrwv5

Panna młoda ma problem z transportem dla gości weselnych. "Czasem mają takie wymagania"

Aleksandra niedługo wychodzi za mąż. Wszystko już dopięte na ostatni guzik, oprócz drobnego szczegółu. Transportu dla gości. Przyszła panna młoda nie wie, czy powinna zaoferować weselnikom transport i nocleg. Nie ma na to najmniejszej ochoty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Transport dla gości weselnych
Transport dla gości weselnych (123RF)
d3xrwv5

Aleksandra wymarzyła sobie wesele w bajkowej scenerii. Przy sali, którą wybrała, nie ma jednak miejsc noclegowych, a dojazd na miejsce jest dość utrudniony. Przyszła panna młoda zastanawia się, czy jej obowiązkiem jest zagwarantowanie gościom noclegu i transportu.

"Myślałam, żeby zagwarantować transport powrotny wszystkim gościom. W tej sytuacji byłoby im łatwiej, bo zawsze mogą poprosić znajomego, czy kogoś, żeby podrzucił ich do kościoła i na salę, a o powrót nie muszą się martwić. Nie jestem jednak w stanie załatwić transportu z kościoła na salę, bo to jest aż 80 osób. Poza tym ja zawsze, jak chodziłam na wesela, to sama załatwiałam sobie wszystko i zawsze był ktoś, kto mógł po mnie przyjechać. Teraz to goście mają czasem takie wymagania, że jestem w szoku" – napisała na forum WP Kafeteria.

d3xrwv5

Transport dla gości weselnych

Internauci mieli dość sceptyczne podejście do problemu przyszłej panny młodej.

"Uważam, że nie ma obowiązku załatwiania transportu czy noclegu, ale państwo młodzi powinni pomyśleć o gościach i zrobić wesele w takim miejscu, w którym są miejsca noclegowe. Goście mogą chcieć się przespać i sami zapłacić za ten nocleg. A pomyśleliście, co z osobami przyjezdnymi? Pewnie woleliby się zdrzemnąć. My załatwiliśmy zniżkę oraz przedłużoną dobę hotelową. Trochę trzeba pomyśleć o gościach i o ich potrzebach, a nie tylko o sobie" – napisała użytkowniczka forum.

"A u nas po weselu zapewniliśmy gościom noclegi i transport do 400 km. Cała rodzina miała autokar za darmo. Dostali na drogę jedzenie, które zostało po weselu, a i tak nas obgadali, że nie było poprawin" – skomentował inny forumowicz.

d3xrwv5

"Ja nigdy nie byłam na weselu, na którym młodzi nie zapewniali noclegów dla przyjezdnych gości. To żadne wymagania, tylko standard, nie wiem, co was tak dziwi" – odpowiedział obserwator wątku.

Jakie jest wasze zdanie?

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Grażyna Wolszczak

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3xrwv5

Podziel się opinią

Share
d3xrwv5
d3xrwv5