Trwa ładowanie...

Panna młoda zaatakowana przez byłą partnera. Na nagraniu widać, jak rzuciła się na nią z pięściami

Panna młoda została zaatakowana przez byłą partnerkę pana młodego, która chciała zniszczyć jej ślub. Kobieta wbiegła na salę, wykrzykując, jak bardzo kocha byłego partnera.

Share
Panna młoda zaatakowana przez byłą partnera. Na nagraniu widać, jak rzuciła się na nią z pięściami
Źródło: youtube +123RF
d2d4c0p

Do zdarzenia doszło podczas ceremonii ślubnej w Mexico City. W obecności gości była partnerka pana młodego wbiegła na salę, wykrzykując, że go kocha. Chwilę później kobieta rzuciła się na pannę młodą z pięściami.

Panna młoda zaatakowana przez eks pana młodego

Udostępnione w sieci nagranie pokazuje, jak niezaproszona na ślub kobieta wbiega na salę, wykrzykując imię pana młodego. "Richard, nie możesz się z nią ożenić. Kocham cię!" – mówiła rozemocjonowana Meksykanka.

d2d4c0p

Chociaż na początku kilku mężczyzn próbowało zatrzymać kobietę, ostatecznie zdołała wyrwać się i podbiec w kierunku panny młodej. Histerycznie krzycząc, wyminęła gości i próbowała uderzyć partnerkę byłego w twarz. Wstrząsające zdarzenie udokumentowali goście weselni oraz zatrudnieni kamerzyści.

Zarówno pan młody, jak i jego przyszła żona nie mieli jednak zamiaru wdawać się w dyskusję ze wzburzoną kobietą. Trzymali się na dystans, czekając, że napastniczka zostanie wyprowadzona.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. Maciej Zień w kuchni Lis

d2d4c0p

Podziel się opinią

Share
d2d4c0p
d2d4c0p