Paparazzi przyłapali ją na ulicy. 16-latka to wykapany ojciec

Paparazzi przyłapali ją na ulicy. 16‑latka to wykapany ojciec

Tom Cruise z córką Suri w 2012 roku
Tom Cruise z córką Suri w 2012 roku
Źródło zdjęć: © Getty Images | James Devaney
09.09.2023 16:40, aktualizacja: 09.09.2023 16:58

Katie Holmes strzeże prywatności swojej córki. Jednak dawno niewidzianą Suri Cruise przyłapano na ulicach Nowego Jorku. Nie ma wątpliwości, po kim 16-latka odziedziczyła urodę.

W mediach zawrzało, kiedy Katie HolmesTom Cruise po raz pierwszy pojawili się publicznie razem. Szybko okrzyknięto ich najpiękniejszą parą Hollywood, ale też wyjątkowo tajemniczą. Podobno przed pierwszą randką Katie musiała podpisać poufną umowę, w której opisane zostały warunki ich dalszej przyszłości. To jednak nie zniechęciło młodej i zakochanej aktorki, która w 2006 roku urodziła ich córkę, Suri. Musiała jednak rodzić zgodnie z zasadami scjentologów - bez znieczulenia i w absolutnej ciszy, aby dziecko "nie zostało obciążone negatywną energią".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dzieciństwo w strachu

Córka szybko stała się oczkiem w głowie rodziców, którzy wydali wspólne oświadczenie o potrzebie prywatności. Dopiero po latach okazało się, że scjentolodzy w pełni kontrolowali każdy ruch Katie. Nie mogła przytulać swojego dziecka czy wychodzić samotnie z córką na spacer.

Suri Cruise z ojcem
Suri Cruise z ojcem© Getty Images | 2008 James Devaney

Kiedy Tom Cruise oświadczył, że planuje wysłać córkę do szkoły przetrwania prowadzonej przez sektę, Katie nie wytrzymała. Złożyła pozew o rozwód, argumentując go troską o dobro, bezpieczeństwo i przyszłość córki.

Suri Cruise z mamą w 2008 roku
Suri Cruise z mamą w 2008 roku© Getty Images | 2008 James Devaney

Katie Holmes ucieczkę planowała od miesięcy. Pod nieobecność Toma, przeprowadziła się do Nowego Jorku wraz z córką, gdzie śledzona była przez organizację scjentologów. Po długiej batalii rozwodowej, opieka nad Suri została przyznana mamie. Ojciec zachował prawa do dziecka z możliwością odwiedzin, ale tylko w obecności matki.

Suri Cruise w 2018 roku
Suri Cruise w 2018 roku© Getty Images | MARC PIASECKI/GETTY IMAGES

Małą Suri od czasu do czasu "przyłapywano" na ulicy, idącą za rękę z mamą. Urodę dziewczynki często porównywano do Katie.

Suri Cruise z mamą w 2019 roku
Suri Cruise z mamą w 2019 roku© Getty Images | TheStewartofNY

Już nie dziewczynka, a nastolatka

Obecnie 16-letnia Suri Cruise mieszka w Nowym Jorku, gdzie rozwija swój talent wokalny i aktorski. Jej największą pasją jest śpiew. Nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Media donoszą, iż Tom Cruise, który wciąż należy do sekty scjentologów i zajmuje jedną z najwyższych pozycji w organizacji, pragnie odbudować relację z córką.

Suri Cruise we wrześniu 2023 roku
Suri Cruise we wrześniu 2023 roku© Getty Images | ARIS

W piątek, 8 września, do sieci trafiły najnowsze zdjęcia córki Katie Holmes i Toma Cruise’a. Dziewczyna ubrana w jeansową spódnicę mini, biały top i czarne baleriny, szła "cała w skowronkach" ulicami Nowego Jorku z różowym plecakiem na ramieniu. Suri, będąca lata temu kopią swojej mamy, wyrosła na nastolatkę, która urodą coraz bardziej przypomina swojego ojca.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta