Trwa ładowanie...
d6m1s2e

Partnerka Ronaldo Georgina Rodriguez musiała się tłumaczyć. Posądzono ją, że znów jest w ciąży

Georgina Rodriguez to modelka, partnerka jednego z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy i matka jego najmłodszego dziecka. Wspólnie wychowują jeszcze trójkę starszych dzieci Ronaldo z poprzednich związków. Dziennikarze widząc ją uznali, że znów jest w ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Georgina Rodriguez posądzona o ciążę
Georgina Rodriguez posądzona o ciążę (East News)
d6m1s2e

Ronaldo zawsze zapewniał w wywiadach, że pragnie mieć dużą gromadkę dzieci. Obecnie ma już czwórkę, 8-letniego syna, bliźnięta Mateo i Evę, a niedawno do grona dołączyła najmłodsza córka. Pierwszą trójkę urodziła Ronaldo surogatka, zaś matką Alany Martiny jest obecna partnerka piłkarza, Georginia Rodriguez.

Ostanio modelka pojawiła się na pokazie mody Gran Canaria Moda Calida Fashion 2018. To właśnie tam dziennikarze zwrócili uwagę na brzuch Georginy i zasugerowali, że jest w kolejnej ciąży. Sprawa została tak nagłośniona, że modelka postanowiła wypowiedzieć się w sprawie doniesień.

Georgina Rodriguez w wywiadzie dla hiszpańskiego magazynu skomentowała spekulacje. - Nie, nie jestem w ciąży. Chociaż w przyszłości chcielibyśmy mieć więcej dzieci - powiedziała hiszpańskiemu magazynowi Hola. Dodała też, że większy brzuszek to efekt ciągłych podróży, w czasie których trudniej zadbać o dietę. Warto też dodać, że modelka nie tak dawno, bo w listopadzie 2017 r., urodziła dziecko i być może nie wróciła jeszcze do poprzedniej sylwetki.

Jak na razie czwórka dzieci, które wspólnie z Ronaldo wychowują, z pewnością wystarczą modelce.

d6m1s2e

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6m1s2e

Podziel się opinią

Share
d6m1s2e
d6m1s2e