Trwa ładowanie...
d42jem1

Cristiano Ronaldo znów zostanie tatą. Tym razem dziecko urodzi jego dziewczyna

Dopiero co ogłosił światu, że na świat przyszły bliźnięta, a tu taka informacja. Najsłynniejszy piłkarz świata spodziewa kolejnego potomka. Dotąd wynajmował surogatki, w tym wypadku jednak będzie inaczej. Cristiano zakłada rodzinę z modelką Georginą Rodriguez.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cristiano Ronaldo znów zostanie  tatą. Tym razem dziecko urodzi jego dziewczyna
(Instagram.com)
d42jem1

Jak podaje hiszpańska gazeta "El Mundo", dumny tata już nie może doczekać się narodzin 4. dziecka. Jego mamą będzie kobieta, która u jego boku jest od zaledwie paru miesięcy, ale może być chyba z siebie dumna. Jak dotąd bowiem żadnej innej nie udało się usidlić sportowca. Najdłuższy związek w jakim był, to ten z Iriną Shayk – dzisiaj życiową partnerką Bradleya Coopera i mamą córki aktora.

Plotki, że Georginajest w ciąży, pojawiały się od kilku tygodni. Modelka nie ucinała ich, a wręcz przeciwnie – tylko je podsycała. Niedawno świat obiegły zdjęcia, na których było widać lekko zaokrąglony brzuch Hiszpanki. Ją i Cristiano dzieli 10 lat różnicy, ona ma 22 lata, on – 33. Do tego jest już ojcem trójki dzieci, ostatnia dwójka urodziła się na początku czerwca.

d42jem1

Zobacz: Ronaldo pokazał rodzinę. Na zdjęciu 16 osób

d42jem1

Podziel się opinią

Share
d42jem1
d42jem1