Peretti wróciła. Rusza z wielką akcją

Sylwia Peretti w ważnym wpisie wróciła na Instagram
Sylwia Peretti w ważnym wpisie wróciła na Instagram

16.11.2023 07:57, aktual.: 16.11.2023 09:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Peretti dodała wpis na popularnym portalu społecznościowym. Celebrytka postanowiła kontynuować projekt, który zaczęła ze swoim synem. 24-letni Patryk zginął w wypadku samochodowym. Po tragedii zawiesiła działalność w mediach. Teraz wraca z ważnym przesłaniem.

Syn Sylwii Peretti zginął w nocy z 14 na 15 lipca 2023 roku. Do tragicznego wypadku samochodowego doszło w Krakowie. Kierowca i pasażerowie zginęli na miejscu. Celebrytka nie kryła, że jest załamana i nie wie, jak pozbiera się po tej stracie. Jednak projektu, z którym wiąże się aktywność w sieci, nie mogła sobie odpuścić. Wszystko wyjaśniła na Instagramie.

Działała z synem. "Dopóki żyję, będziemy razem tworzyć dobro"

Okazuje się, że od pięciu lat Sylwia Peretti, dotychczas z Patrykiem, przygotowywała paczki na Boże Narodzenie dla dzieci z domów dziecka. Paczka Peretki polegała na gromadzeniu listów od podopiecznych placówek, a następnie realizowaniu dziecięcych marzeń i rozwożeniu prezentów. W tym roku z całą pewnością celebrytce będzie o wiele trudniej podczas pracy przy projekcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nie zamierza jednak z niego rezygnować, o czym opowiedziała w najnowszym poście na Instagramie. We wpisie zwróciła się wprost do zmarłego syna. Nie kryje, że jest to wzruszający i jednocześnie pełen rozpaczy, refleksyjny moment.

"Mam w głowie pytanie: Synek, jak mam to zrobić bez Ciebie? Nie uzyskałam odpowiedzi. Mam jedynie te listy od Istot, które tak bardzo na Ciebie czekają... Nie zawiodę Ich, jesteśmy jednością. Patryk, dopóki żyję, będziemy razem tworzyć dobro. Wiem na pewno, że gdybyś tu był, nie zawiódłbyś ich, mało tego - byłbyś zły, gdybym nie miała siły tego udźwignąć. Dlatego głównie dla Ciebie, ale i dla Dzieciaków, mając Cię w sercu, zrobię to. Są naszą częścią. Nigdy nie przestanę być dobrym człowiekiem" - napisała Peretti.

Peretti zaprasza chętnych, aby przyłączyli się do działania. Założyła też nowy profil na Instagramie, dotyczący samego projektu. Pragnie, aby w ten sposób łatwiej przebiegała komunikacja z osobami, które chcą wziąć udział w akcji. Na jednej z udostępnionych fotografii widać, że każda pomoc się przyda. Listów jest naprawdę dużo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (143)