Trwa ładowanie...
d39gzsb

Piękna posłanka zginęła w tragicznym wypadku. Przeżyła tylko córeczka, która... wszystko widziała

Zginęła na trasie pomiędzy Włochami a Chorwacją, a w samochodzie, oprócz niej i tajemniczego mężczyzny, znajdowało się dziecko. 8-letnia córeczka Iriny Biereżnaji, eksposłanki ukraińskiego parlamentu była świadkiem śmierci swojej mamy. Siedziała na foteliku z tyłu, dzięki czemu przeżyła wypadek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piękna posłanka zginęła w tragicznym wypadku. Przeżyła tylko córeczka, która... wszystko widziała
(Instagram.com)
d39gzsb

Ukrainka chciała spędzić czas na wakacjach z córką i mężczyzną o nieujawnionej dotąd tożsamości. To właśnie tajemniczy towarzysz Biereżnaji miał siedzieć za kierownicą i spowodować wypadek, w którym oboje zginęli. Z relacji świadków wynika, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi.

Córka 36-letniej polityk natychmiast została odwieziona do szpitala. Jej życiu nic nie zagraża, a policja informuje, że to fotelik i odpowiednio zapęte pasy uratowały życie dziewczynki.

Instagram.com

Irina Biereżnaja była doktorem prawa i prowadziła własną kancelarię. Eksposeł miała również swój program w radiu, w czasie którego doradzała Ukraińcom, jak walczyć o swoje prawa. Znana była na Ukrainie z prorosyjskich poglądów.

Nie żyje polska lekkoatletka Eliza Gawryluk

d39gzsb

Podziel się opinią

Share

d39gzsb

d39gzsb