Trwa ładowanie...

Piękny i pamiątkowy prezent – jak dobrze wybrać?

Prezenty od serca albo te, które przypominają o czymś ważnym, to najbardziej sentymentalne podarunki, które zostają z nami długo. Jak wybrać odpowiedni dla kobiety, nastolatki i dla małej damy oraz czym się kierować? Podpowiadamy.
Share
Jeśli prezent jest dla osoby bardzo bliskiej, warto wrócić do wspomnień
Jeśli prezent jest dla osoby bardzo bliskiej, warto wrócić do wspomnieńŹródło: iStock.com
d1eaxuo

Każdy, kto chce zrobić prezent mający znaczenie dla osoby obdarowanej na pewno musi przywiązać wagę do tego, jaki ma gust, charakter, czego nie lubi, na co zwraca uwagę w swoim otoczeniu. A jeśli prezent jest dla osoby bardzo bliskiej, warto wrócić do wspomnień, do ważnych wydarzeń, pierwszego spotkania, romantycznej podróży czy zabawnego momentu, którego było się współuczestnikiem. Takim pomysłem jest biżuteria – ucieszy nawet najmłodsze przedstawicielki płci pięknej.

Dla kobiety dojrzałej

Pamiętasz chwilę ważną dla was obydwojga i chcesz, żeby patrząc na prezent przypominała sobie o tym momencie. Dobrym pomysłem jest podarowanie pierścionka – tu konieczna jest znajomość rozmiaru, jaki kobieta nosi. Zakładamy, że go znasz. Jeśli nie, przecież możesz "pożyczyć" na chwilę jej inny pierścionek i z nim udać się do jubilera. Subtelne kształty i magiczne chwile uwiecznia kolekcja "Magic Moments" firmy Apart, gdzie znajdziesz delikatne pierścionki.

   Materiały prasowe, Apart
Źródło: Materiały prasowe, Apart

Gwiazdy, które lubicie obserwować podczas letnich nocy, możesz przecież podarować jej w postaci naszyjnika z … gwiazdkami. Patrząc na taką biżuterię na pewno będzie myślała o tobie!

d1eaxuo

Wiesz, że lubi minimalizm i podkreśla swoją naturalność. Otacza się takimi rzeczami, a w biżuterii ceni sobie to samo. Delikatna bransoletka zawsze podkreśli jej dziewczęcy aspekt kobiecości. Z pewnością wywoła uśmiech i będzie ją nosić każdego dnia.

Dla nastolatki

Trafić w gust nastolatki nie jest łatwo. Oczywiście warto podążać za jej zainteresowaniami. Tu właśnie szukalibyśmy klucza.

Jeżeli kocha konie i jazda konna jest dla niej całym światem, może warto podążać tym tropem i wybrać coś w tym temacie. Na przykład naszyjnik i (lub) bransoletkę z koniem. To na pewno sprawi młodej osóbce radość.

d1eaxuo

Dla młodej buntowniczki też zawsze coś się znajdzie. Kolczyki w kształcie pajęczyny to może być to. Podkreślą jej niezależność i niepowtarzalny styl. Będzie co pokazywać koleżankom!

Dla najmłodszej

Kocha Myszkę Miki ponad wszystko, a Minnie jest jej idolką i wszystko musi mieć właśnie z tą słodką myszką (ku rozpaczy rodziców). Właśnie z takiego prezentu na pewno będzie zadowolona. Srebrny naszyjnik z podobizną Minnie nie dość, że ucieszy dziewczęce serce, to także będzie miała swój własny naszyjnik. Będzie to nie tylko radość dziecka, ale i mamy - jej biżuteria będzie odtąd bezpieczna.

   Materiały prasowe, Apart
Źródło: Materiały prasowe, Apart

Jest już po przekłuciu uszu? Kolczyki to prezent dla niej. Co ucieszy dziecko bardziej jak lody… Biżuteria w ich kształcie? Takie są do znalezienia na pewno.

Kocha bransoletki z zawieszkami u mamy i koniecznie chce mieć taką. Wśród propozycji zawsze można znaleźć coś dla dziecięcej części rodziny. Kolorowe i z figurką dziewczynki – jak najbardziej. Każda kobieta lubi podkreślać swój styl – kochają to też i te najmłodsze!

Partnerem artykułu jest Apart

d1eaxuo

Podziel się opinią

Share
d1eaxuo
d1eaxuo