Trwa ładowanie...

Pierwsza edycja KTW Fashion Week za nami! Tak wyglądała największa impreza modowa w Polsce

Katowice na jeden weekend stały się stolicą polskiej mody. To właśnie w wyremontowanych wnętrzach katowickiej Fabryki Porcelany odbyła się pierwsza edycja KTW Fashion Week, czyli największej modowej imprezy w kraju. W ciągu 4 dni mogliśmy podziwiać pokazy najlepszych projektantów i usłyszeć, jak branża fashion działa od podszewki. Specjalnie dla was zrelacjonowaliśmy to stylowe wydarzenie.

Share
d1xw9zh

40 pokazów, dziesiątki stoisk w showroomie, setki gości i jeden wybieg. Tak wyglądała pierwsza edycja KTW Fashion Week, która zawitała do Fabryki Porcelany w Katowicach. Za organizację tego wydarzenia odpowiedzialny był Rafał Wyszyński, który postanowił spróbować uczynić z Katowic polską stolicę mody. Od 9 do 12 listopada wszyscy wielbiciele dobrego stylu mogli uczestniczyć w pokazach kolekcji najlepszych polskich projektantów i wykładach z ludźmi działającymi w branży fashion. A wszystko to okraszone oczywiście dobrą zabawą!

W showroomie KTW FW zainteresowani mogli uzupełnić swoje garderoby ciekawymi projektami wschodzących gwiazd mody. Kiedy polowanie na nowe stylizacje zostało zakończone, gwiazdy branży mody zapraszały na wykłady, podczas których opowiadały o drodze do sukcesu, o budowaniu marki i bloga. Wśród nich znalazły się takie osobistości jak Jessica Ziółek, Tomasz Ossoliński i Jessica Mercedes.

Kiedy słońce chowało się za horyzontem, rozpoczynało się prawdziwe święto polskiej mody. Prowadzący, Mateusz Hładki i Karolina Szostak zadbali o to, by goście mogli poczuć się jak podczas tygodni mody w największych stolicach świata. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy Bizuu, duetu MMC, Lidii Kality czy marki Just Paul. Oprócz nich na wybiegu zaprezentowali się także 303 Avenue, Lofju, Natasha Pavluchenko, Marlu, Thecades czy Haratyk.

Z ogromnym entuzjazmem goście przyjęli pokaz młodego projektanta, Bartosza Pilawskiego, który zachwycił zebranych rockową, seksowną kolekcją pełną przezroczystości i cekinowego błysku.

d1xw9zh

Ostatni dzień KTW Fashion Week upłynął pod znakiem trendów ślubnych. Kolekcje swoich sukni, w których każda z nas chętnie pobiegłaby do ołtarza, zaprezentowali m.in. Laurelle, Lidia Kalita i duet Paprocki&Brzozowski.

Wszystkie te atrakcje znalazły swoje miejsce w industrialnym wnętrzu Fabryki Porcelany, która już wkrótce może stać się zagłębiem polskiego stylu. KTW Fashion Week zakończył się zdecydowanie sukcesem. My bawiliśmy się świetnie i nie możemy doczekać się kolejnej edycji.
*Koniecznie zobaczcie naszą relację wideo z tego wydarzenia! *

d1xw9zh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xw9zh
d1xw9zh