Pojawiła się na ramówce TVP. Ta sukienka sporo ją kosztowała

Pojawiła się na ramówce TVP. Ta sukienka sporo ją kosztowała

Małgorzata Opczowska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na jesiennej konferencji ramówkowej Telewizji Polskiej
Małgorzata Opczowska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na jesiennej konferencji ramówkowej Telewizji Polskiej
Źródło zdjęć: © East News | Pawel Wodzynski
17.08.2023 14:30

Małgorzata Opczowska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na jesiennej konferencji ramówkowej Telewizji Polskiej. Prezenterka przybyła na nią w towarzystwie męża, Jacka Łęskiego. Sukienka, którą miała na sobie nie tylko zwracała uwagę, ale kosztowała ją niemałe pieniądze.

Małgorzata Opczowska jest doskonale znana widzom programu "Pytanie na śniadanie", który w ciągu ostatnich dni poprowadziła w towarzystwie aktora, Roberta Koszuckiego. Nie jest więc zdziwieniem, że jako jedna z gwiazd TVP pojawiła się na jesiennej konferencji ramówkowej stacji. Przybyła na nią w towarzystwie męża, Jacka Łęskiego.

Małgorzata Opczowska na ramówce TVP

Małgorzata Opczowska doskonale zna sposób na to, jak przykuć uwagę. Prowadząca "Pytania na śniadanie" pojawiła się na konferencji ramówkowej w dopasowanej sukience, która nie pochodziła z przypadkowej sieciówki. Opczowska wybrała na tę okazję bandażową sukienkę mini projektu Herve Legera w żółto-szarych odcieniach. Koszt sukienki projektanta, w zależności od modelu, waha się od trzech do nawet ośmiu tys. zł.

Małgorzata Opczowska z mężem na ramówce TVP
Małgorzata Opczowska z mężem na ramówce TVP© AKPA | AKPA

Opczowska nie musiała dokładać więc zbyt wiele, aby stylizacja była kompletna. Kreację uzupełniła przezroczystymi klapkami na wysokiej szpilce i kolczykami w złotym kolorze.

Małgorzata Opczowska z mężem na ramówce TVP
Małgorzata Opczowska z mężem na ramówce TVP© AKPA | AKPA

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jacek Łęski jest drugim mężem Małgorzaty Opczowskiej

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski pobrali się latem 2021 roku. Ich relacja rozpoczęła się jeszcze w trakcie pierwszego małżeństwa prezenterki, z którego ma syna, Maksa. Opczowska i Łęski przed długi czas byli przyjaciółmi. Miłość przyszła niespodziewanie.

- Znamy się kilka lat. Pracowaliśmy w telewizji, przyjaźniliśmy się. Jacek był dla mnie dobrym duchem, kiedy przyjeżdżałam do Warszawy. Wiedziałam, że zawsze mogę zadzwonić, wypić z nim kawę - na przyjacielskiej stopie - mówiła prezenterka w rozmowie z "Na Żywo".

By związać się z Jackiem Łęskim, Małgorzata Opczowska podjęła decyzję o rozwodzie. Dziś prowadząca "PnŚ" i jej drugi mąż są nierozłączni. Według doniesień, planują powiększenie rodziny. Opczowska ujawniła, że jej syn marzy o bracie i trzech siostrach.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.