ModaPokaz Victoria's Secret 2015 - pełna lista modelek, a wśród nich polski aniołek!

Pokaz Victoria's Secret 2015 - pełna lista modelek, a wśród nich polski aniołek!

Pokaz Victoria's Secret 2015 - pełna lista modelek, a wśród nich polski aniołek!
Źródło zdjęć: © Eastnews
Aleksandra Nagel

06.11.2015 10:31, aktual.: 23.01.2016 09:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już za kilka dni Stany Zjednoczone, a następnie cały świat opanuje angelmania. Wszystko z powodu pokazu bielizny VS, który jak co roku gromadzi na pokazie i przed telewizorami, a także w internecie miliony widzów. Czym Victoria's Secret nas w tym roku? Świeżym narybkiem w postaci Kendall Jenner i Gigi Hadid, piękną Lily Aldridge w Fantasy Bra za 2 mln dolarów i kilkoma nowymi aniołkami, a jednym z nich jest po raz pierwszy w historii Polka - Monika Jac Jagaciak!

Już za kilka dni Stany Zjednoczone, a następnie cały świat opanuje "anielska gorączka". Wszystko z powodu show VS, który jak co roku gromadzi na pokazie i przed telewizorami, a także w internecie, miliony widzów.

Czym Victoria's Secret zaskoczy nas w tym roku? Świeżym narybkiem w postaci Kendall Jenner i Gigi Hadid, piękną Lily Aldridge w Fantasy Bra za 2 mln dolarów i kilkoma nowymi aniołkami, a jednym z nich jest po raz pierwszy w historii Polka - Monika Jac Jagaciak!

Pokaz odbędzie się 10 listopada w Nowym Jorku, jednak wyemitowany w telewizji zostanie dopiero 8 grudnia. Niezależnie od tego, przez najbliższy miesiąc aniołki Victoria’s Secret będą najbardziej rozchwytywanymi modelkami na świecie, a ich konta w social mediach z pewnością wzrosną o tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy fanów!

**Włożenie bielizny Victoria’s Secret i zaprezentowanie jej na pokazie to spore wyróżnienie. Na wybiegu, oprócz wspomnianych Kendall Jenner i Gigi Hadid, także "anielskie weteranki": Adriana Lima, Candice Swanepoel czy Alessandra Ambrosio.

Legendarny Fantasy Bra założy w tym roku Lily Aldridge, a obok takich sław, jak Behati Prinsloo, Elsa Hosk czy Martha Hunt, na wybiegu zaprezentuje się też Monika Jac Jagaciak.

Choć polska modelka pojawiała się już wcześniej na wybiegu Victoria’s Secret, dopiero teraz dołączyła do prestiżowego grona aniołków. 21-letnia poznanianka jest pierwszą Polką w historii, która podpisała anielski kontrakt z marką. Tym samym polski aniołek VS otrzymał szansę na włożenie kultowego Fantasy Bra w przyszłych sezonach.

Kto jeszcze pojawi się na wybiegu? Oto pełna lista aniołków Victoria’s Sectret 2015

Adriana Lima

Alessandra Ambrosio

Behati Prinsloo

Candice Swanepoel

Lily Aldridge

Elsa Hosk

Jac Jagaciak

Jasmine Tookes

Kate Grigorieva

Lais Ribeiro

Martha Hunt

Romee Strijd

Sara Sampaio

Stella Maxwell

Taylor Hill

Pozostałe modelki, które wystąpią w pokazie VS:

Rachel Hilbert

Barbara Fialho

Cindy Bruna

Constance Jablonski

Daniela Braga

Devon Windsor

Gracie Carvalho

Izabel Goulart

Jacquelyn Jablonski

Joan Smalls

Josephine Skriver

Lily Donaldson

Magdalena Frackowiak

Maria Borges

Maud Welzen

Ming Xi

Shanina Shaik

Sui He

Yumi Lambert

Bridget Malcolm

Gigi Hadid

Kendall Jenner

Leila Nda

Leomie Anderson

Megan Puleri

Pauline Hoarau

Sanne Vloet

Valery Kaufman

Vita Sidorkina

44 – to liczba modelek, które wezmą udział w anielskim pokazie. Niestety na tegorocznym show nie zobaczymy Kasi Struss, a także Jourdan Dunn czy Karlie Kloss.

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także