Trwa ładowanie...
d2i7hic

Pokaz Victoria's Secret 2015 - pełna lista modelek, a wśród nich polski aniołek!

Już za kilka dni Stany Zjednoczone, a następnie cały świat opanuje angelmania. Wszystko z powodu pokazu bielizny VS, który jak co roku gromadzi na pokazie i przed telewizorami, a także w internecie miliony widzów. Czym Victoria's Secret nas w tym roku? Świeżym narybkiem w postaci Kendall Jenner i Gigi Hadid, piękną Lily Aldridge w Fantasy Bra za 2 mln dolarów i kilkoma nowymi aniołkami, a jednym z nich jest po raz pierwszy w historii Polka - Monika Jac Jagaciak!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokaz Victoria's Secret 2015 - pełna lista modelek, a wśród nich polski aniołek!
(Eastnews)
d2i7hic

Już za kilka dni Stany Zjednoczone, a następnie cały świat opanuje "anielska gorączka". Wszystko z powodu show VS, który jak co roku gromadzi na pokazie i przed telewizorami, a także w internecie, miliony widzów.

Czym Victoria's Secret zaskoczy nas w tym roku? Świeżym narybkiem w postaci Kendall Jenner i Gigi Hadid, piękną Lily Aldridge w Fantasy Bra za 2 mln dolarów i kilkoma nowymi aniołkami, a jednym z nich jest po raz pierwszy w historii Polka - Monika Jac Jagaciak!

Pokaz odbędzie się 10 listopada w Nowym Jorku, jednak wyemitowany w telewizji zostanie dopiero 8 grudnia. Niezależnie od tego, przez najbliższy miesiąc aniołki Victoria’s Secret będą najbardziej rozchwytywanymi modelkami na świecie, a ich konta w social mediach z pewnością wzrosną o tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy fanów!

d2i7hic
(fot. East News)
Podziel się

**Włożenie bielizny Victoria’s Secret i zaprezentowanie jej na pokazie to spore wyróżnienie. Na wybiegu, oprócz wspomnianych Kendall Jenner i Gigi Hadid, także "anielskie weteranki": Adriana Lima, Candice Swanepoel czy Alessandra Ambrosio.

(fot. East News)
Podziel się

Legendarny Fantasy Bra założy w tym roku Lily Aldridge, a obok takich sław, jak Behati Prinsloo, Elsa Hosk czy Martha Hunt, na wybiegu zaprezentuje się też Monika Jac Jagaciak.

d2i7hic
(fot. East News)
Podziel się

Choć polska modelka pojawiała się już wcześniej na wybiegu Victoria’s Secret, dopiero teraz dołączyła do prestiżowego grona aniołków. 21-letnia poznanianka jest pierwszą Polką w historii, która podpisała anielski kontrakt z marką. Tym samym polski aniołek VS otrzymał szansę na włożenie kultowego Fantasy Bra w przyszłych sezonach.

(fot. East News)
Podziel się

Kto jeszcze pojawi się na wybiegu? Oto pełna lista aniołków Victoria’s Sectret 2015

d2i7hic

Adriana Lima

Alessandra Ambrosio

Behati Prinsloo

Candice Swanepoel

d2i7hic

Lily Aldridge

Elsa Hosk

Jac Jagaciak

Jasmine Tookes

d2i7hic

Kate Grigorieva

Lais Ribeiro

Martha Hunt

Romee Strijd

Sara Sampaio

Stella Maxwell

Taylor Hill

Pozostałe modelki, które wystąpią w pokazie VS:

Rachel Hilbert

Barbara Fialho

Cindy Bruna

Constance Jablonski

Daniela Braga

Devon Windsor

Gracie Carvalho

Izabel Goulart

Jacquelyn Jablonski

Joan Smalls

Josephine Skriver

Lily Donaldson

Magdalena Frackowiak

Maria Borges

Maud Welzen

Ming Xi

Shanina Shaik

Sui He

Yumi Lambert

Bridget Malcolm

Gigi Hadid

Kendall Jenner

Leila Nda

Leomie Anderson

Megan Puleri

Pauline Hoarau

Sanne Vloet

Valery Kaufman

Vita Sidorkina

44 – to liczba modelek, które wezmą udział w anielskim pokazie. Niestety na tegorocznym show nie zobaczymy Kasi Struss, a także Jourdan Dunn czy Karlie Kloss.

POLECAMY:

* Fantasy Bra jest tylko jeden, a w tym roku założy go... SEXY MAMA!*

* Kendall Jenner kończy 20 lat. Zobaczcie, jak zmieniała się słynna Kardashianka!*

Podziel się opinią

Share

d2i7hic

d2i7hic
d2i7hic